Maffashion testuje portal Shoptrotter.com
ONS

Maffashion przetestuje nowe modowe urządzenie. Pierwsza NA ŚWIECIE!

Maffashion testuje portal Shoptrotter.com
ONS

Julia Kuczyńska jest najpopularniejszą polską blogerką modową. Kreatywność i pracowitość Maffashion dostrzeżona została już wielokrotnie w kraju i za granicą. Świadczy o tym obecność Polki na największych branżowych eventach, takich jak londyńska premiera kolekcji Rihanny dla River Island czy ekskluzywny pokaz Calzedonii we Włoszech. Maff wystąpiła również w ostatniej kampanii Bershki, a także została twarzą ulubionej marki fryzjerskiej gwiazd. Zobacz: Maffashion twarzą znanej marki fryzjerskiej

Już w poniedziałek przed blogerką nowe wyzwanie. Tym razem Kuczyńska będzie testować w Paryżu portal do planowania zakupów Shoptrotter.com. To pierwsze tego typu narzędzie na świecie wymyślone i stworzone w Polsce. Maffashion zbuduje własną trasę zakupową po stolicy Francji i przejdzie ja według wskazówek portalu.

Jak zapewniają twórcy projektu w bazie, która cały czas się powiększa, znajduje się już 40 tysięcy sklepów największych metropoliach świata. Dzięki stronie znajdziemy najbliższy salon naszej ulubionej sieciówki, jak i butiki projektantów.

Pomysłodawcy Shoptrotter.com nie mogli wybrać lepszej osoby do testowania możliwości strony. Maffashion na modzie i zakupach zna się doskonale. Ciekawe ile pieniędzy blogerka wyda podczas paryskiego shopingu?

Zobacz: Maffashion i Jessica Mercedes imprezują z Rihanną!

Tak Maffashion i inne blogerki bawiły się z Sarą Jessiką Parker w Rimini:

Więcej na temat Maffashion Julia Kuczyńska
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03