Julia Kamińska wyprzedaje ubrania
ONS
Newsy

Kamińska wystawiła ubrania na sprzedaż w internecie

Co sprzedaje i za ile?

Julia Kamińska znana jest ze swojego zamiłowania do udzielania się we wszelkiego rodzaju akcjach charytatywnych. Chęć pozyskania funduszy na rozmaite akcje jest u niej tak duża, że rozebrała się nawet w piśmie dla mężczyzn, aby pomóc chorej dziewczynce. Przypomnijmy: Rozbierana sesja Julii Kamińskiej w CKM

Teraz aktorka postanowiła pomóc zwierzętom, a konkretniej Stowarzyszeniu Pomocy Zwierzętom "ŁAPA". W tym celu Kamińska wystawiła na sprzedaż ubrania ze swojej garderoby na portalu LaModa.pl - w ten sposób każdy, kto chce mieć w swojej szafie kreacje słynnej "Brzyduli" może je kupić online. Ceny są bardzo przystępne - najdroższa sukienka kosztuje 139 zł i nic dziwnego, że sporo rzeczy zostało już wyprzedanych w zaledwie kilka godzin od rozpoczęcia sprzedaży.

W związku z tym, że chcę wesprzeć Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom ŁAPA, postanowiłam otworzyć dla Was moją szafę. Mam nadzieję, że uda się nam połączyć siły i każda z Was znajdzie coś dla siebie, pomagając tym samym zwierzakom! Udanych zakupów :) - napisała na swoim Facebooku gwiazda.


Skusicie się na coś z szafy "Brzyduli"? ;)

Zobacz: Julia Kamińska dla CKM bez retuszu! Widać różnicę?

 

Julia Kamińska w CKM:

Julia Kamińska o roli w Brzyduli
ONS
Newsy
Kamińska w CKM: Nigdy nie wyzwolę się od BrzydUli
Naga sesja pomoże w zmianie wizerunku?

Julia Kamińska zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w hitowym serialu "Brzydula", gdzie wcielała się w rolę tytułowej bohaterki. Ostatnio znów jest o niej głośno z powodu rozbieranej sesji dla jednego z magazynów dla mężczyzn. Przypomnijmy: Półnaga Kamińska na głośnej okładce magazynu dla dorosłych. Sexy? Zmysłowej sesji zdjęciowej towarzyszy też krótki wywiad. Kamińska zdradza w nim, że na planie rozbieranej sesji trochę się tremowała, ale ostatecznie poradziła sobie ze stresem. Aktorka przyznaje też, że bardzo ciężko wyzwolić się jej z wizerunku "Brzyduli" i w zasadzie już się z tym pogodziła, iż będzie kojarzona przede wszystkim z tamtą rolą. Nigdy nie wyzwoliłam się z roli "Brzyduli" i nawet nie próbowałam. Jeśli chodzi o mój dorobek aktorski, nie zrobiłam dotąd niczego o podobnych kalibrze. Częściowo na własne życzenie - bardzo lubiłam "Brzydulę", to był serial, który satysfakcjonował mnie jakościowo. Po zakończeniu uznałam, że będę czekać na coś równie dobrego - i kropka. Rzadko angażuję się w projekty, jestem wybredna, nie schodzę poniżej pewnego poziomu, nawet gdy oznacza to mniej pracy. Nie staram się walczyć z tym, co do mnie przylgnęło, ale jeśli dostanę propozycję roli na miarę Uli Cieplak, która przy okazji umożliwi mi wyjście z szuflady, będę się cieszyła - wyznała szczerze. A wy kojarzycie Julię Kamińską z inną produkcją niż "Brzydula"? Rozbierana sesja w CKM to dobry krok, żeby zmienić wizerunek? Zobacz też sesję Julii Kamińskiej dla CKM:

Julia Kamińska w Teatrze Capitol
ONS
Newsy
Kamińska ma sposób na wścibskie media. Przestrzega jednej zasady
Wszystko jest możliwe

Julia Kamińska chyba już zawsze kojarzyć nam się będzie z rolą w kultowej "Brzyduli". Aktorka angażuje się w rozmaite projekty, próbując odciąć się od słynnej Uli. Za taki krok z pewnością można rozpatrywać jej rozbieraną sesję dla jednego z magazynów dla mężczyzn, gdzie pokazało wystarczająco dużo, aby pobudzić wyobraźnię swoich fanów. Przypomnijmy: Julia Kamińska w CKM bez retuszu   Sesja do CKM była w zasadzie jedyną okazją, dzięki której Julia zaistniała w kolorowej prasie. Rzadko bowiem mamy okazję czytać o doniesieniach z jej życia prywatnego, o skandalach nie wspominając. O jej związku ze starszym o 20 lat Piotrem Jaskiem mogliśmy czytać jedynie drobne wzmianki, a żadne z nich nie opowiadało o łączącym ich uczuciu. Kamińska zdradziła, że jej sposobem na wścibskie media jest po prostu wyznaczenie granicy i brak chęci do podsycania plotek na swój temat.   Jeżeli nie podsyca się zainteresowania mediów, to stosunkowo łatwo jest taką granicę wyznaczyć i przekonać media do tego, żeby jej nie przekraczały. Trzeba się tego nauczyć, ale to nie jest niemożliwe. - wyznała w wywiadzie dla Life4style. Myślicie, że koleżanki z branży mogłyby wziąć z niej przykład? Zobacz: Kamińska rozstała się ze starszym facetem?   Sesja Julii Kamińskiej w CKM:

Wojewódzki krytykuje sesję Kamińskiej
ONS/YouTube
Newsy
Wojewódzki o sesji Kamińskiej: Odziany toples tyłem
Kuba jak zwykle nie owija w bawełnę

Kuba Wojewódzki lubi dogryzać w swoich felietonach celebrytom. Dziennikarz na łamach "Polityki" komentuje, to co aktualnie dzieje się w show-biznesie. W ostatnim numerze oberwało się m.in. Juli Kamińskiej , która rozebrała się dla miesięcznika "CKM". Showman w kąśliwy dla siebie sposób skomentował zdjęcia aktorki . Okazało się, że Kubie zdjęcia "BrzydUli" nie przypasowały do gustu. - Miła, zdolna i atrakcyjna młoda aktorka Julia Kamińska rozebrała się dla magazynu "CKM". Są to najbardziej ubrane zdjęcia rozebrane, jakie widziałem. Dla wszystkich ceniących odziany toples tyłem - skomentował Wojewódzki. Przypomnijmy, że dziennikarz jakiś czas temu zrobił rozbieraną sesję zdjęciową Dominice Zasiewskiej, która znalazła się "Playboyu". Jak widać Kuba w magazynach dla mężczyzn preferuje bardziej rozebrane modelki. Zobacz: Wodzianka w Playboyu - mamy nagą sesję gwiazdy (18+) Julia Kamińska za kulisami sesji dla CKM:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner