Kamińska w sesji dla CKM
ONS

Kamińska rozebrała się w szczytnym celu

Kamińska w sesji dla CKM
ONS

W zeszłym tygodniu serwis AfterParty.pl jako pierwszy poinformował, że Julia Kamińska rozebrała się dla "CKM'u". Od razu pojawiły się komentarze, że serialowa "BrzydUla" nie wie, co dalej zrobić ze swoją karierą, a naga sesja z pewnością sprawi, że znów będzie o niej głośno. Zobacz: Julia Kamińska pokaże się nago w magazynie

Okazuje się, że serialowa aktorka pokaże swoje ciało w miesięczniku dla mężczyzn w szczytnym celu. Jak podaje "Twoje Imperium" Kamińska całą gażę, którą otrzyma za nagie zdjęcia, zamierza przekazać na leczenie chorej dziewczynki. Julia honorarium chce oddać rodzicom 7-miesięcznej Oliwii z Wrocławia, która ma skomplikowaną wadę serca i płuc i czeka na kosztowną operację w jednej z niemieckich klinik.

Przypomnijmy, że Kamińska gdy była na fali popularności zarzekała się, że nigdy nie rozbierze się w piśmie dla panów. Jednak gwiazda postanowiła, że jeśli w ten sposób może komuś pomóc, to warto pokazać odrobinę ciała. Podziwiamy postawę i mamy nadzieję, że Julia będzie zadowolona ze zdjęć, które wkrótce się ukażą.

Zobacz: Kamińska: Nie miałam pieniędzy na ubrania! Śmiali się ze mnie

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48