Robert Kozyra odpowiada Januszowi Józefowiczowi

Józefowicz odpowiada Kozyrze: Widzę go w różach

Robert Kozyra odpowiada Januszowi Józefowiczowi

W poprzednim odcinku "Mam Talent" zaprezentował się znany z programu "You Can Dance", Bartosz Wilniewicz. Jego występ spotkał się z uznaniem jurorów. Jednak uwagę mediówa bardziej od samego występu przykuł komentarz Roberta Kozyry, który oceniając występ pozwolił sobie na prywatną wycieczką w stronę Janusza Józefowicza:

Masz wdzięk i masz talent. To był klasyczny musicalowy występ. Janusz Józefowicz jak włączy ten program to będzie zielony z zazdrości, bo jesteś taki, jaki on chciałby być!

Porównywanie młodego i niedoświadczonego chłopaka, do człowieka, który ma na koncie wielkie sukcesy na polu artystycznym jest co najmniej kontrowersyjne. Postanowiliśmy więc zapytać Józefowicza co sądzi o tym porównaniu. Jak powiedział w rozmowie z AfterParty.pl:

Podobno Pan Kozyra powiedział, że jak włączę program, w którym on występuje, to będę zielony z zazdrości, bo zobaczę chłopca, który ma to, co ja chciałbym mieć. Pan Kozyra połączył moją ewentualną zazdrość z kolorem zielonym. Lubię zieleń. Ja zazdrosnego Pana Kozyrę widział bym w kolorze różowym.Tak go widzę. W różach... Programu niestety nie obejrzę, gdyż rozpoczęliśmy 20sty sezon Teatru Studio Buffo i jestem ostro zabiegany. Ale zdolnego chłopca z wdziękiem proszę serdecznie pozdrowić.

Nic dodać, nic ująć. Ciekawe czy doczekamy się odpowiedzi "pana w różowym".

Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30