Rafał Jonkisz krótkie włosy jak miał 15 lat
Instagram

Rafał Jonkisz w wieku 13 lat stracił ojca. Jak odnalazł się jako głowa rodziny i jak czuje się teraz, jako celebryta?

Rafał Jonkisz krótkie włosy jak miał 15 lat
Instagram

Rafał Jonkisz ma zaledwie 18 lat. Niedawno miał studniówkę, a już jest bardzo znany. Wszystko dzięki tytułowi Mistera Polski 2015. W materiale Dzień Dobry TVN opowiedział, że jako 13-latek stracił tatę i jako najstarszy z czwórki rodzeństwa musiał szybciej wydorośleć. 

Rafał Jonkisz o stracie taty

Zabrakło taty w momencie, kiedy potrzebowałem najbardziej męskiego wsparcia w domu. Mama została sama mając czwórkę dzieci. Starałem się być oparciem dla niej, kiedy było jej ciężko, widziałem, że sobie nie radziła, ale niewiele wtedy mogłem, bo byłem mały. Część obowiązków po tacie spadła na mnie - powiedział w materiale Jonkisz.

Jako dziecko Rafał Jonkisz wyglądał tak i był fanem Małysza:

 

 

 

A jak wspominają Jonkisza nauczyciele z jego szkoły?

Był mało wyróżniającym się chłopcem w klasie pierwszej. Skryty, nieśmiały. A potem dużo wolnego czasu poświęcił na to, żeby pracować nad swoim ciałem. Zdarzyło się, że w czasie lekcji też był na siłowni - zdradziła jego nauczycielka.

Poszedł do szkoły sportowej i mocno popracował nad ciałem. Choć wcześniej preferował modę na Justina Biebera:

 

 

 

Jonkisz misterem został przez przypadek, kiedy w wakacje pracował na budowie i ktoś go zgłosił do wyborów mistera wakacji. Potem wystartował w konkursie na Mistera Polski i udało się. Od tej pory jego życie zmieniło się o 180 stopni.

Ja, zwykły chłopak z Rzeszowa, na co dzień przebywający na sali gimnastycznej, nagle trafiam na ścianki  - wtedy było to dla mnie nie do pomyślenia. W centrum handlowym ludzie podchodzą do mnie, chcą zdjęcie, na początku mnie to przerażało - opowiada Mister Polski w DDTVN.

Teraz jest gwiazdą i to nie tylko w szkole, do której chodzi. Choć tam najczęściej dostaje dowody swojej popularności.

Zawsze miał powodzenie, a teraz gdy mieliśmy wigilię klasową to trzeba było zamknąć na klucz. Selfie z nim jest na wagę złota - zdradziła jedna z nauczycielek Jonkisza.

Zobacz: Studniówki Jonkisza i Pestki! Jonkisz był na swojej gwiazdą, a Pestka jest zawiedziony. Dlaczego?
Lubisz Rafała Jonkisza? Po wyemitowaniu materiału Rafał Jonkisz zapewnił, że nikomu nie odmawia zdjęć i można spokojnie do niego podchodzić i zrobić sobie z nim selfie:

 

 

Selfie na wagę złota ? Padłem :-) Dzisiejszy materiał w @dziendobrytvn chyba przypadł Wam do gustu i się spodobał, bo dostałem mnóstwo wiadomości na fejsie, snapchacie i insta. Tak naprawdę, jak słusznie zauważył Marcin Prokop, to show skradła moja..... wychowawczyni, która wygląda mega w makijażu i fryzurze studniówkowej. Do tego wszystkiego jej tekst, że selfie ze mną jest na wagę złota rozłożyło mnie na łopatki. Dzisiaj jak szedłem do sklepu. zaczepiły mnie dwie dziewczyny i zapytały, czy zrobię sobie z nimi selfie, bo podobno jest na wagę złota. Tak mnie to rozbawiło, że nie wytrzymałem i parsknąłem śmiechem. Zawsze jak ktoś do mnie podejdzie nie odmówię wspólnej fotki, pogadam i chętnie się zapoznam :-) Tak więc, jak mnie zobaczycie gdzieś na mieście, to bez skrępowania podchodźcie i zawsze jestem do Waszej dyspozycji. Przecież u mnie się nic nie zmieniło, to tylko tytuł i jakoś kompletnie nie przywiązuje do tego wagi, robię swoje i żyję jak do tej pory :-) słynny materiał z DDTVN na moim fejsie 😄 fot. @kubaszczucki wbijajcie na mojego snapchata 👻 joonkers #ddtvn #joonkers #true #story #life #me #followme #misterpolski #man #guy #boy #poland #rzeszów #polishman #polishboy #motivation #sport #fit #muscle #health #acrobat #passion #polishgirl #happy #happines #monday #goodtime #instacool #instagood #fashion

A photo posted by Snapchat 👻: joonkers (@rafal_jonkisz) on

Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47