ALLONS_1030379_Angelina Jolie 12.jpg
ONS

Jolie i Pitt wzięli w sekrecie ślub?!

ALLONS_1030379_Angelina Jolie 12.jpg
ONS

Ostatnio na lewym ramieniu Angeliny Jolie pojawił się kolejny tatuaż ze współrzędnymi. Jak wiadomo aktorka od dłuższego czasu tatuuje sobie geograficzne współrzędne miejsc, w których urodziły się jej dzieci. Kiedy pojawiły się kolejne znaki spekulowano, że już wkrótce gwiazdorska para zechce adoptować kolejne dziecko. 

Jednak okazało się, że te współrzędne oznaczają miejsce urodzenia Brada Pitta! Jak donosi źródło magazynu "OK!" to znak, że Angelina uznała, że chce związać się z Bradem na całe życie. Co więcej, na palcu Angeliny połyskuje złota obrączka! Wszystko wskazuje na to, że najpiękniejsza para na świecie postanowiła powiedzieć sobie sakramentalne "TAK"!

Według magazynu Jolie i Pitt zrobili sobie ostatnio przerwę i spędzili wspólnie z dziećmi sporo czasu w Nowym Orlealnie. Wybrali się także na romantyczny wypad do Utah. Trzeba przyznać, że taki potajemny ślub byłby całkowicie w stylu w ich stylu, bowiem para od lat bardzo skrupulatnie ukrywa ważne rodzinne wydarzenia przed dziennikarzami.

Jak myślicie, Brad i Angie rzeczywiście wreszcie zdecydowali się na ślub? 

pijavka

Więcej na temat Angelina Jolie Brad Pitt
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22