Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Jolanta Rutowicz zaręczyła się

Pokazała pierścionek zaręczynowy!

Jolanta Rutowicz jest zakochana. Taką informacją uczestniczka "Big Brother" podzieliła się z mediami na początku roku po tym jak paparazzi przyłapali jej narzeczonego Amerykanina Chrisa na zakupach w sklepie jubilerskim. Partner wybierał wówczas pierścionek zaręczynowy. Później para zniknęła z życia publicznego.


Kilka dni temu Jolanta wróciła na salony. Ze swoim narzeczonym u boku czule pozowała do zdjęć i chętnie chwaliła się pierścionkiem z białego złota wysadzanym diamencikami.


Podoba wam się zakochana Rutowicz?

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki nabija się z ciąży Joli Rutowicz
Akpa
Newsy
Wojewódzki kpi z ciąży Rutowicz: Powinni jej zabronić
Kuba poniża ciężarną celebrytkę

Jola Rutowicz w pewnym momencie zniknęła z polskiego show-biznesu i wyjechała do USA. Ostatnio wróciła na warszawskie salony z nową fryzurą i zaskoczyła wszystkich wyznaniem, że spodziewa się dziecka. Przypomnijmy: Jola Rutowicz zostanie mamą Wiadomość oczywiście nie przeszła bez echa, a celebrytka osiągnęła swój cel - znowu wszyscy o niej piszą. Ogłoszenie błogosławionego stanu Joli nie umknęło też uwadze Kuby Wojewódzkiego , który wykorzystał ją do tego, aby ponownie zakpić sobie z Rutowicz. Znany z bezkompromisowych wypowiedzi showmen w nowym numerze "Polityki" napisał: Jolanta Rutowicz ogłosiła, że jeśli ona wszystko dobrze rozumie, to na bank będzie mamą. Cywilizacja wymyśliła dawno temu zapis prawny, karzący za umyślne pozbawienie życia. Może niektórzy powinni być karani za nieumyślne spowodowanie życia? To już nie pierwszy taki żart z ciąży Rutowicz. W ostatnim programie "Na językach" padło zdanie, że show-biznes "nie może doczekać się narodzin małego źrebaka". Myślicie, że to już przesada czy wizerunek Joli sam prowokuje takie wypowiedzi? Zobacz też ciężarną Jolę Rutowicz bez makijażu pozującą w pościeli:

ONS
Newsy
Rutowicz wróciła do pracy w solarium
Z czegoś żyć musi...

Kariera Jolanty Rutowicz trwała nawet długo jeśli patrzeć na losy jej kolegów z programów reality-show. Po kilku latach utrzymywania się w polskim show-biznesie, głównie dzięki cynicznym wypowiedziom i popadaniu w samozachwyt, uczestniczka "Big Brother" wyprowadziła się do Anglii. Podobno pracuje w tamtejszym solarium, czyli tak jak zanim stała się rozpoznawalna. Jolanta starała się poprawić swój wizerunek. W tym celu zmieniła stylizacje i złagodziła wypowiedzi. Nawet napisała autobiografię, która ma być ostatecznym rozliczeniem się z przeszłością. I w tym miejscu pojawił się problem - brak wydawcy. Rutowicz aplikowała swoje prośby o wydanie książki do wielu wydawnictw, ale żadne nie było na tyle odważne, aby ją wydać. Zasmucona tym faktem celebrytka podobno zdecydowała się wydać książkę własnymi środkami. Tak przynajmniej sugeruje były narzeczony Jolanty, Mateusz Osiecki , który na tablicy Facebooka Karoliny Korwin-Piotrowskiej napisał: - Słyszałem że Jolka wrócila do Londynu do solarium gdzie kiedyś pracowała może uda się jej zarobić na wydanie tego dzieła? - (pisownia oryginalna).   Ciekawe czy Rutowicz uda się wrócić do show-biznesu w nowym, tym razem poważniejszym wizerunku pozbawionym fascynacji pluszowymi konikami. Trzymacie za nią kciuki? chimera

ONS
Newsy
Ona też wyda książkę
Może powstaną specjalne "celebryckie" księgarnie?

Choć początkowo nieco nas zaszokował fakt, iż Jola Rutowicz - gwiazda BigBrothera- zamierza wydać książkę. Ale analizując kto z celebrytów wydał już swoje "wynurzenia" na świat szybko się uspokoiliśmy. Jola nie będzie nam radzić jak dobrze wyglądać w pewnym wieku, nie będzie nas też uczyć jak być sexy mamą, ani nie będzie to jej zapis rozmowy z psychoterapeutą, Rutowicz niczym Czesia z Klanu (Anna Powierza) zamierza nas wprowadzić w czeluścia showbiznesu. Dzienniki dziewczyny od "różowego nosorożca" mają opowiadać o jej imponującym życiu pełnym przygód.  Książka na pewno będzie szalona i pełna emocji. Zupełnie jak Jolanta - mówi jej menadżerka w wywiadzie dla "Takie jest Życie" Ta informacja ponoć jest już pewna. Aktualnie trwają negocjacje, które dotyczą przede wszystkim formy, bo Jola upiera się, by jej dzienniki pozostały dziennikami. Przeczytacie to? To na prawdę może być "hit" roku...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner