ONS
Newsy

Jolanta Pieńkowska odważnie w DDTVN. Opowiedziała anegdotę o wzwodach

Dziennikarka nie mogła powstrzymać śmiechu

Nie ma wątpliwości, że Jolanta Pieńkowska jest najbardziej wyrazistą prowadzącą w Dzień Dobry TVN. Sposób w jaki prowadzi rozmowy z gości wzbudza sporo emocji i gwarantuje wysokie słupki oglądalności. W swoich opiniach Pieńkowska jest często bezkompromisowa i nie stosuje żadnej taryfy ulgowej nawet wobec innych gwiazd. Przypomnijmy: Pieńkowska wątpi w zaręczyny Rozenek i Majdana. Wbiła szpilę Perfekcyjnej

Dziś w studiu DDTVN gościli Filip Chajzer, Maciej Sieradzky i Barbara Kurdej-Szatan, a tematem rozmowy była ich błyskawicznie rozwijająca się kariera na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy. Pod koniec spotkania Chajzer poinformował nieoczekiwanie, że czeka go realizacja materiału o... niekontrolowanych wzwodach. Temat ten zainteresował Pieńkowską, która postanowiła podzielić się pewną anegdotą, opowiedzianą w formie krótkiego żartu.
 

Chajzer: Ja dzisiaj robię materiał o niekontrolowanych wzwodach

Pieńkowska: To taka piękna historia jednego z najlepszych lekarzy urologów w Polsce, do którego przyjeżdża wielu pacjentów z zagranicy i on z różnych powodów musi im pomagać także w ten sposób, że zastępuje to co prawdziwe nieprawdziwym, ale mocno zbliżonym. I zdarzyła mu się taka wizyta Hiszpana, który po udanej operacji przyjechał i powiedział, że żona specjalnie nie narzeka, ale mówi, że tamten był chyba trochę większy. Na co doktor mu odpowiada: Nie proszę pana, ja zmierzyłem, więc tutaj się nic nie zmieniło, może to wypełnienie emocjonalne powodowało takie uczucia.


Rozbawiła was opowieść o sztucznym penisie?

Zobacz: Intymne wyznanie Pieńkowskiej na wizji. Przywołała historię sprzed lat

ALLONS_1090594.jpg

Pieńkowska bez makijażu na siłowni:

ONS
Newsy
Magda Mołek klęka przed Katarzyną Figurą w "DDTVN". O co chodzi?
Aktorka była wyraźnie zaskoczona

Redakcja "Dzień Dobry TVN" w ostatnich kilku miesiącach zdecydowanie stawia na humor i luz w swoich materiałach. Przoduje w tym przede wszystkim Filip Chajzer , który serwuje zabawne reportaże i Jolanta Pieńkowska , udowadniająca z każdym kolejnym odcinkiem duży dystans do swojego wizerunku. Przypomnijmy: Pieńkowska śmieje się z samej siebie. W koszulce za 50 złotych Dziś gościem w popularnej śniadaniówce była Katarzyna Figura . Na kanapach "DDTVN" przepytywał ją duet Magda Mołek i Marcin Meller . Przed rozpoczęciem rozmowy z gwiazdą widzowie i sama aktorka mieli okazję zobaczyć przekrojowy montaż najlepszych scen Figury z całej jej kariery, którego przekaz był jasny - Katarzyna Figura to królowa polskiego kina. Ale to nie koniec zaskoczeń, bowiem tuż po jego emisji Meller i Mołek przywitali Figurę per "królowo", a zachęcona przez Marcina Magda nawet przed gwiazdą... klęknęła. To wyraźnie rozbawiło Katarzyną, ale trochę też speszyło.   Ja się w ogóle tego nie spodziewałam... nie nie, dajcie spokój, tak w niedzielę? Nie, błagam... - wypaliła Figura.   Magda Mołek pokazała, że też ma poczucie humoru. Oglądaliście dziś "Dzień Dobry TVN"? Zobacz: Oto najgorszy występ w historii DDTVN: Patty i jej gitarzystki   Kasia Figura w ciemnych włosach promuje nowy spektakl:

Chajzer broni Pieńkowskiej
ONS
Newsy
Chajzer o Pieńkowskiej: Może się nie podobać, że jest bogata
Co myśli o nowej koleżance z DDTVN?

Filip Chajzer często podkreśla, że nie jest częścią show-biznesu i daleko mu do celebryty. Nie przeszkadza mu to jednak w komentowaniu salonowej rzeczywistości, w której okazuje się, że orientuje się całkiem nieźle. Ostatnio dość brutalnie skrytykował aferę z wypadkiem spowodowanym przez Dariusza K. Przypomnijmy: "Celeb w trampkach Dolcze Srolcze. Byłem na miejscu wypadku" Teraz Filip udzielił obszernego wywiadu "Party". W rozmowie z magazynem nie mogło oczywiście zabraknąć tematu nowych kolegów i koleżanek z pracy - Chajzer dołączył kilka tygodni temu do ekipy prowadzących wakacyjne wydania "Dzień Dobry TVN". Naszą uwagę najbardziej zwrócił fragment dotyczący Jolanty Pieńkowskiej , chyba najbardziej wyrazistej postaci śniadaniówki. Reporter nie widzi nic złego w tym, że Pieńkowska może pochwalić się imponującą fortuną.   Chajzer: Nie zgadzam się z hejtem na Jolę Pieńkowską i nie akceptuję wylewanych na nią pomyj. Może się komuś nie podobać, że jest bogata, ale jest. I co z tego? Przecież nikomu, do cholery, tych pieniędzy nie ukradła. Ciężko pracowała na to, co ma. Widziałeś słynne nagranie na YouTube, gdy w trakcie prowadzenia "Wiadomości" na jej nosie siada mucha, a ona bez zająknięcia prowadzi dalej program? To jest jej CV - ta mucha na nosie. Party: Pamiętam, jak w wywiadzie opowiadała, że raz rozwaliło się pod nią krzesło w trakcie czytania serwisu, ale dokończyła program oparta wyłącznie na rękach, siedząc w powietrzu. Chajzer: I to jest profesjonalizm! Jakie silne łydki trzeba mieć, żeby wytrzymać w takiej pozycji! Doceńmy łydki Joli! (śmiech) Myślicie, że zamożność Pieńkowskiej rzeczywiście może komuś przeszkadzać? Zobacz: Jolanta Pieńkowska odważnie w DDTVN. Opowiedziała anegdotę o wzwodach Jolanta Pieńkowska robi fikołki w DDTVN:

Kantereit rozpływa się nad Pieńkowską
ONS
Newsy
Partner Pieńkowskiej udzielił wywiadu rzeki: U niej nie ma zmiłuj
Jaka prywatnie jest jedna z najbardziej niedostępnych gwiazd?

Jolanta Pieńkowska to chyba najbardziej charakterystyczna postać "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka znana jest ze swojego profesjonalnego podejścia do rozmów, które czasami określa się wręcz jako chłodne. Ostatnio jednak dała się poznać z innej strony i regularnie zaskakiwała wszystkich poczuciem humoru i dystansem do swojej osoby. Przypomnijmy: Pieńkowska tańczy do "My Słowianie" na scenie DDTVN Partnerem dziennikarki jest Robert Kantereit , który w programie stoi w jej cieniu. Często komentuje się, że Pieńkowska całkowicie go zdominowała, zdarzało się też, że zwracała mu uwagę na wizji, gdy popełnił błąd lub źle sformułował myśl podczas rozmowy. Ten jednak darzy ją niezwykle ciepłymi uczuciami, a świadczyć może o tym wywiad Kantereita w nowym numerze "Gali", który niemal w całości poświęcony jest właśnie Jolancie. Już na wstępie Robert ogłasza, że mają z Pieńkowską swój tajny kod. Tak, nadal się dotykamy (śmiech) Ja w ogóle lubię się przytulać. To zabrzmi dziwnie, ale Jola jest bardzo... poręczna. Kiedy tak stoi obok... to jest taka akurat. To brzmi dziwnie, ale tak jest. (śmiech) - wyznaje. Kantereit nie ukrywa, iż bardzo podziwia Pieńkowską za jej odwagę i bezkompromisowość. Określa to nawet "dążeniem do prawdy" i dodaje, że Jolanta nazywa po prostu pewne rzeczy po imieniu.   Jola ma cechę, której jej zazdroszczę: odwagę. Czasami można nazwać to bezkompromisowością. Podoba mi się jej dążenie do prawdy. U niej nie ma zmiłuj! Jeżeli ktoś jest zły, to ona powie, że ktoś jest zły. Jeżeli ktoś jest dobry, to ona powie, że jest dobry - stwierdza. Dziennikarz zdradza, że zdarzały się momenty wzruszenia, ale Pieńkowska zawsze zachowywała zimną krew i nigdy nie dała upustu emocjom.   Kilka razy byliśmy już na granicy łez... A tak na marginesie, Jola to kobieta czynu, nie emocji. Jola nie...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner