Jola Rutowicz napisała książkę

Jola Rutowicz wyjawia sekrety Big Brothera

Jola Rutowicz napisała książkę

Jola Rutowicz po wygranej w "Big Brotherze" wycofała się z show-biznesu na kilka miesięcy. Według doniesień jej przyjaciół, celebrytka wróciła do Londynu, gdzie pracowała w... solarium. Zarobione pieniądze Rutowicz postanowiła przeznaczyć na wydanie swojej autobiografii oscylującej wokół jej wizerunku po programie. Zobacz: Rutowicz zarabia w solarium na książkę

Ostatnio Jola była gościem programu "Strefa wolnych myśli" w którym opowiedziała kiedy możemy spodziewać się książki w księgarniach oraz co dokładnie będziemy mogli w niej przeczytać.

- Skończyłam pisać książkę po praktycznie roku. Nie spodziewałam się, że pisanie książki jest takie ciężkie. Do druku trafi na koniec lipca i chcemy ją dać do księgarni na koniec jesieni. To jest bardzo ciężka praca, pisanie książki, nie wierzyłam, że dam radę to napisać. Teraz mogę powiedzieć więcej, niż mogłam powiedzieć wtedy.

Rutowicz po raz kolejny przyznała, że po "Big Brotherze" kreowała wizerunek narzucony przez producentów. Teraz jest sobą i może o tym mówić głośno.

- Postać była wykreowana, pomysł wziął się z Londynu. Miałam podpisaną umowę na postać w Big Brotherze, na postać wizerunkową. Opiszę troszeczkę takiej całej prawdy. Bo będąc dziewczynką nieświadomą show-biznesu, ja wierzyłam w to wszystko co pisały gazety. Byłam tym światem zafascynowana, a teraz już wiem, że jest trochę inaczej. To było założenie maski na jakiś okres czasu i ta książka będzie takim krokiem kiedy ja ją zdejmuję.

Co ciekawe, Jola Rutowicz zapewniła, że gdyby mogła zniknąć z show-biznesu i wymazać ze swojej biografii to, co zdążyła osiągnąć, chętnie by to zrobiła:

- Jestem sławna. Nie podniecam się i nie cieszę się z tego. Moja osoba gdzieś tam jest rozpoznawalna i moje nazwisko też. Nie byłoby mi ciężko rozstać się z tą rozpoznawalnością. Nie chce mi się bywać na pierwszych stronach gazet.

Ciekawe czego jeszcze dowiemy się z książki Joli Rutowicz. Coś czujemy, że w końcu poznamy kulisy programów reality show, których uczestnicy do dzisiaj nie mogą wymazać ze swojej biografii.

Więcej na temat Jola Rutowicz
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52