Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Jola Rutowicz napisała książkę
Newsy

Jola Rutowicz wyjawia sekrety Big Brothera

Uwaga! Skończyła pisać książkę

Jola Rutowicz po wygranej w "Big Brotherze" wycofała się z show-biznesu na kilka miesięcy. Według doniesień jej przyjaciół, celebrytka wróciła do Londynu, gdzie pracowała w... solarium. Zarobione pieniądze Rutowicz postanowiła przeznaczyć na wydanie swojej autobiografii oscylującej wokół jej wizerunku po programie. Zobacz: Rutowicz zarabia w solarium na książkę

Ostatnio Jola była gościem programu "Strefa wolnych myśli" w którym opowiedziała kiedy możemy spodziewać się książki w księgarniach oraz co dokładnie będziemy mogli w niej przeczytać.

- Skończyłam pisać książkę po praktycznie roku. Nie spodziewałam się, że pisanie książki jest takie ciężkie. Do druku trafi na koniec lipca i chcemy ją dać do księgarni na koniec jesieni. To jest bardzo ciężka praca, pisanie książki, nie wierzyłam, że dam radę to napisać. Teraz mogę powiedzieć więcej, niż mogłam powiedzieć wtedy.

Rutowicz po raz kolejny przyznała, że po "Big Brotherze" kreowała wizerunek narzucony przez producentów. Teraz jest sobą i może o tym mówić głośno.

- Postać była wykreowana, pomysł wziął się z Londynu. Miałam podpisaną umowę na postać w Big Brotherze, na postać wizerunkową. Opiszę troszeczkę takiej całej prawdy. Bo będąc dziewczynką nieświadomą show-biznesu, ja wierzyłam w to wszystko co pisały gazety. Byłam tym światem zafascynowana, a teraz już wiem, że jest trochę inaczej. To było założenie maski na jakiś okres czasu i ta książka będzie takim krokiem kiedy ja ją zdejmuję.

Co ciekawe, Jola Rutowicz zapewniła, że gdyby mogła zniknąć z show-biznesu i wymazać ze swojej biografii to, co zdążyła osiągnąć, chętnie by to zrobiła:

- Jestem sławna. Nie podniecam się i nie cieszę się z tego. Moja osoba gdzieś tam jest rozpoznawalna i moje nazwisko też. Nie byłoby mi ciężko rozstać się z tą rozpoznawalnością. Nie chce mi się bywać na pierwszych stronach gazet.

Ciekawe czego jeszcze dowiemy się z książki Joli Rutowicz. Coś czujemy, że w końcu poznamy kulisy programów reality show, których uczestnicy do dzisiaj nie mogą wymazać ze swojej biografii.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Rutowicz wróciła do pracy w solarium
Z czegoś żyć musi...

Kariera Jolanty Rutowicz trwała nawet długo jeśli patrzeć na losy jej kolegów z programów reality-show. Po kilku latach utrzymywania się w polskim show-biznesie, głównie dzięki cynicznym wypowiedziom i popadaniu w samozachwyt, uczestniczka "Big Brother" wyprowadziła się do Anglii. Podobno pracuje w tamtejszym solarium, czyli tak jak zanim stała się rozpoznawalna. Jolanta starała się poprawić swój wizerunek. W tym celu zmieniła stylizacje i złagodziła wypowiedzi. Nawet napisała autobiografię, która ma być ostatecznym rozliczeniem się z przeszłością. I w tym miejscu pojawił się problem - brak wydawcy. Rutowicz aplikowała swoje prośby o wydanie książki do wielu wydawnictw, ale żadne nie było na tyle odważne, aby ją wydać. Zasmucona tym faktem celebrytka podobno zdecydowała się wydać książkę własnymi środkami. Tak przynajmniej sugeruje były narzeczony Jolanty, Mateusz Osiecki , który na tablicy Facebooka Karoliny Korwin-Piotrowskiej napisał: - Słyszałem że Jolka wrócila do Londynu do solarium gdzie kiedyś pracowała może uda się jej zarobić na wydanie tego dzieła? - (pisownia oryginalna).   Ciekawe czy Rutowicz uda się wrócić do show-biznesu w nowym, tym razem poważniejszym wizerunku pozbawionym fascynacji pluszowymi konikami. Trzymacie za nią kciuki? chimera

ONS/AKPA
Newsy
Rutowicz w okropnej mini WRÓCIŁA na salony
Była na otwarciu Likus Concept Store. Kto ją tam zaprosił?

Jola Rutowicz od czasu do czasu wpada na polskie salony, wywołuje chwilowe zamieszanie i znika. Na początku celebrytka tłumaczyła, że takie działania mają związek z premierą jej autobiografii (!), ale książki jak nie było, tak nie ma. A może Jola po prostu wzięła urlopem od pracy w solarium w Londynie? Przypomnijmy: Rutowicz zarabia na książkę pracą w solarium! Za to fani Rutowicz mogą się ucieszyć, bo ich idolka znów zabłysnęła na "czerwonym dywanie". Wybrała sobie ku temu całkiem niezłą okazję. Zwyciężczyni "Big Brothera" przyszła wczoraj na otwarcie prestiżowego sklepu Likus Concept Store. Jej obecność mogła zaskoczyć wielu gości, a może nawet organizatorów, zresztą tak samo jak jej fatalna stylizacja. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, Rutowicz przyszła jako osoba towarzysząca jednego z gości. Chociaż Rutowicz zapewnia, że zerwała już z wizerunkiem do jakiego nas przyzwyczaiła przez lata to nadal możemy oglądać ją w kusych sukienkach, eksoponujących dekolt. Nie uważamy, żeby było w tym coś złego, ale w przypadku Joli błękitno-złota mini wyglądała na o rozmiar za małą, sprawiała wrażenie jakby za chwilę miała pęknąć . Fryzurę zbywamy milczeniem w nadziei, że Joli w drodze na event nie poraził prąd. Co myślicie o tego typu "powrotach"? Czy Jola Rutowicz ma jeszcze jakieś szanse na sukces w polskim show-biznesie?

Jola Rutowicz jest w ciąży
ONS
Newsy
Potwierdzamy: Jola Rutowicz jest w ciąży!
Wiemy który to już miesiąc

Jola Rutowicz zaskoczyła wszystkich swoim wczorajszym powrotem na salony. Chociaż zwyciężczyni "Big Brothera" obiecała kilka miesięcy temu, że znika z show-biznesu definitywnie to goszcząc w Warszawie nie przeszła obojętnie obok jednej z imprez. Okazuje się, że podczas wizyty celebrytka chciała pochwalić się nowym etapem w życiu - ciążą. Dzisiaj kilka minut po północy Rutowicz pochwaliła się, że "spodziewa się małego babe" . Zobacz: Rutowicz zostanie mamą? Teraz możemy oficjalnie potwierdzić, że pod słowem "babe" Jola nie miała na myśli żadnych kontraktów reklamowych, nowej książki czy samochodu. Ona naprawdę jest w ciąży! 5 godzin temu na prywatnym profilu na Facebooku potwierdziła swój błogosławiony stan . My pokusiliśmy się o więcej informacji i zadzwoniliśmy do bliskiej znajomej Rutowicz z Piotrkowa Trybunalskiego. - Jola jest na przełomie pierwszego i drugiego trymestru ciąży, czyli ok. 4 miesiąca. Jest szczęśliwa, że spełni swoje marzenie o dziecku. Od kiedy zniknęła z mediów zmieniła się, nie jest już Jolą z "Big Brothera", ma dystans do tamtego wizerunku. Chce urodzić dziecko w USA i tam już zamieszkać na stałe, ona ma amerykańskie podejście do życia, co nie znaczy, że nie będzie odwiedzać Polski - zdradza AfterParty.pl bliska znajoma Joli. Na pytanie o ojca dziecka nie doczekaliśmy się odpowiedzi. Myślicie, że może chodzić o tego przystojniaka, który czule trzyma jej ciążowy brzuszek? Pasują do siebie? Amerykańskie życie Joli Rutowicz:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner