M jak miłość: Joasia zostanie zatrzymana przez policję
MTL Maxfilm

Leszek zostawi Joasię i wróci do byłej dziewczyny? Gwiazda "M jak miłość" zdradziła, co wydarzy się w nowych odcinkach!

M jak miłość: Joasia zostanie zatrzymana przez policję
MTL Maxfilm

Już wkrótce ruszy jesienna ramówka TVP, a wraz z nią na ekrany wróci uwielbiany przez widzów serial "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach hitu o rodzinie Mostowiaków? Tego widzowie dowiedzą się już za kilka tygodni. Teraz wszystko wskazuje na to, że naprawdę sporo emocji może przynieść wątek Joasi (Barbara Kurdej-Szatan i Leszka (Sławek Uniatowski)! Czy ich związek przetrwa próbę czasu? Jak Leszek zareaguje, kiedy dowie się, że jego była dziewczyna jest w ciąży? 

Joasia znów zostanie sama?

Po stracie męża Joasia bardzo długo cierpiała i nie myślała o nowym związku. Wszystko się zmieniło, kiedy w jej życiu pojawił się Leszek. Przystojny milioner od samego początku wpadł Joasi w oko, a z czasem między Leszkiem a Chodakowską narodziło się uczucie. Niestety, szczęście Joasi nie trwało zbyt długo- na ich drodze pojawiła się była dziewczyna Leszka, która próbowała go odzyskać. Leszek przekonał Chodakowską, że to z nią chce stworzyć związek. Niestety, nowych odcinkach "M jak miłość" Leszek dowie się, że Nina (Agnieszka Judycka) jest z nim w ciąży! Jak informuje portal superseriale.se.pl milioner zacznie wspierać byłą partnerkę i będzie chciał wychować z nią dziecko.

Okazuje się również, że sama Nina w nowych odcinkach przejdzie sporą metamorfozę. Aktorka, która w "M jak miłość" gra byłą partnerkę Leszka w jednym z wywiadów przyznała, że jej postać sporo namiesza w wątku Joasi. 

Myślę, że w tym przedziwnym trójkącie będzie coraz trudniej opowiedzieć się po którejkolwiek ze stron, i o tym mam nadzieję wkrótce przekonają się też widzowie. Więcej na razie zdradzić nie mogę-Agnieszka Judycka zdradziła w rozmowie z autorką bloga "Wywiady Marioli".

Czy przez Ninę Leszek zakończy związek z Joasią? Tego dowiemy się już wkrótce! Czekacie na nowe odcinki "M jak miłość"?

Zobacz także: Premiera seriali TVP przesunięta! Kiedy "M jak miłość" i "Barwy szczęścia" pojawią się na antenie po wakacjach?

Leszek zostawi Joasię?

M jak miłość Leszek Krajewski

Chodakowska znów zostanie sama?

Basia Kurdej-Szatan M jak miłość Asia
mat. prasowe

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44