Joanna kandydatka Seweryna z Rolnik szuka żony
Facebook

"Rolnik szuka żony": Joanna z szóstej edycji wspiera ciężarną Małgosię Borysewicz! Sama była ofiarą hejtu! 

Joanna kandydatka Seweryna z Rolnik szuka żony
Facebook

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ostro skomentowała informacje, które pojawiły się w sieci na temat tego, że za wypowiedź do mediów żąda aż dwóch tysięcy złotych. Rolniczka wyjaśniła, że jej wypowiedź została wyjęta z kontekstu. 

Zazwyczaj staram się nie komentować tego, co ukazuje się w necie na mój temat, szargać nazwiska mego jednak nie pozwolę - pisała zdenerwowana. 

Post Małgosi Borysewicz skomentowała Joanna z szóstej edycji:

Pamiętam jak dziś te hektolitry szamba i pomyje wylewane na mnie w sieci za to, że ułożyłam sobie życie

Co jeszcze napisała? 

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ostro komentuje doniesienia na swój temat: "Nie pozwolę szargać mojego nazwiska"

Joanna z "Rolnik szuka żony" wspiera Małgosię Borysewicz 

Post Małgosi Borysewicz na temat jej potyczki z mediami oraz braku chęci udzielania wywiadów skomentowała Joanna, uczestniczka szóstej edycji "Rolnik szuka żony". W programie była kandydatką Sławomira i to właśnie m. in. ją rolnik zaprosił na swoje gospodarstwo. Podczas finałowego odcinka jednak nie pojawiła się w studio, natomiast dzięki połączeniu wideo porozmawiała z Sewerynem o swoich odczuciach. Wówczas okazało się również, że Joanna po programie zakochała się i spodziewa się dziecka. Od tamtego czasu nie udzielała się już medialnie.  

Tym razem postanowiła wypowiedzieć się pod potem zdenerwowanej Małgosi i nawiązać do swojej historii: 

Małgosiu,nie denerwuj się ;) Gdy ja urodziłam, również skrzynka pocztowa pękała od pytań szmatławców, propozycji wywiadów i chęci udostępniania zdjęć córki. W życiu bym się na to nie zgodziła, a partner proponował to samo - napisz, że za 5 tysięcy pogadasz, odrazu przestaną pisać. 😂 Oczywiście, to byłby żart, bo ani ja ani partner takich (ani zresztą żadnych innych) pieniędzy byśmy nie chcieli. Nie pozwoliłam sobie na to, bo pamiętam jak dziś te hektolitry szamba i pomyje wylewane na mnie w sieci za to,że ułożyłam sobie życie 🥰 choć ten hejt na mnie zniosłam mimo stanu błogosławionego całkiem nieźle, to na pierdyliard próśb tych „dziennikarzy” nie miałam zamiaru odczytać, a co dopiero odpisać. :) Choć moja z przygoda z programem była całkiem inna, to życzę Ci siły i zdrówka ❤️

Niektórzy komentujący zauważają, że osoby zgłaszające się do programów telewizyjnych muszą liczyć się z zainteresowaniem mediów i zwracać większa uwagę na to, co piszą w sieci. Myślicie, że Małgosia Borysewicz po tej sytuacji postanowi ograniczyć swoją aktywność w mediach społecznościowych?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 7": Kiedy kolejny odcinek show TVP 1? Znamy datę emisji

Joanna z "Rolnik szuka żony" pociesza Małgosię Borysewicz zdenerwowaną informacjami na swój temat w sieci. 

Małgosia Borysewicz w "Rolnik szuka żony" zdradziła imię córki!
Instagram

Małgosia i Paweł Borysewiczowie oczekują narodzin swojego drugiego dziecka. 

Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08