Joanna P. z "Królowych życia" została aresztowana.jpg
Instagram

Joanna z "Królowych życia" została aresztowana. Znane są szokujące szczegóły

Joanna P. z "Królowych życia" została aresztowana.jpg
Instagram

Joanna P. z "Królowych życia" została aresztowana. Zostały postawione jej zarzuty w związku z wręczeniem łapówki w wysokości miliona złotych prokuratorowi prowadzącemu sprawę morderstwa, w którą zamieszany był jej partner. Media podają szokujące szczegóły sprawy. 

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" wspomina swój pobyt w więzieniu! Nigdy nie była tak szczera!

Joanna P. z "Królowych życia" została aresztowana

Joanna P. zyskała ogromną popularność w sieci, dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Chętnie udzielała się na swoim profilu społecznościowym na Instagramie, gdzie pokazywała swoje luksusowe życie. Od jakiegoś czasu była jednak nieaktywna. Wzbudziło to zaniepokojenie fanów: 

Od jakiegoś czasu zaglądam, a tu cisza - pisali na jej profilu. 

Prawda okazuje się jednak dramatyczna.  Jak informuje Super Express, Joanna P. z "Królowych życia" została aresztowana w związku z wręczeniem łapówki w wysokości miliona złotych, prokuratorowi prowadzącemu sprawę morderstwa 75-letniej mieszkanki Warszawy w 2014 roku, w którą zamieszany był jej partner Adam J. Tabloid informuje, że Adam J. miał pomóc dostać się mordercy na miejsce zbrodni. Zabójstwo miało zostać zlecone przez sąsiada ofiary. Doszło jednak do pomyłki, a sprawca oblał kwasem przypadkową kobietę, która w wyniku obrażeń zmarła. 

Sprawcy wpadli po 5 latach od zdarzenia. Joanna P. miała zostać aresztowana zaraz po tym jak prawdopodobnie przekazała prokuratorowi prowadzącemu sprawę, łapówki w wysokości miliona złotych. Urzędnik został już odsunięty od sprawy i czeka na zarzuty. 

Joanna P. i jej partner zostali tymczasowo aresztowani! Usłyszeli już zarzuty przekazania korzyści majątkowej urzędnikowi państwowemu - czytamy na stronie Super Expressu. 

Joannie P. z "Królowych życia" grozi do 12 lat więzienia. 

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" na zdjęciach z młodości! Aż trudno ją rozpoznać!

Joanna P. z "Królowych życia" trafiła do aresztu. Grozi jej do 12 lat więzienia. 

Joanna P. z "Królowych życia" została aresztowana.jpg
Instagram

 

Więcej na temat TTV
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22