Joanna Przetakiewicz w czerwonej sukience
Eastnews

Jak wyglądać dobrze w wieku 50 lat? Wydaje się, że odpowiedź na to pytanie zna Joanna Przetakiewicz! Gwiazda właśnie pochwaliła się zdjęciem topless na swoim Instagramie. Fani są w szoku, jednak głównie za sprawą tego, że Joanna zdecydowała się pokazać... pośladki. Czy tak wypada?

Joanna Przetakiewicz pokazała pośladki na Instagramie

Joanna Przetakiewicz w grudniu skończy 52 lata! Projektantka słynie m.in. z długich nóg, które świetnie wyglądają w krótkich spódniczkach. Tak zgrabnego ciała Przetakiewicz zazdrości niejedna dwudziestolatka. Ukochana Rinke Rooyensa dobrze wie, jak przyciągnąć uwagę fanów. Gwiazda na swoim Instagramie właśnie pokazała zdjęcie, na którym zakrywa... niewiele!

Z wiekiem nie stajesz się przezroczysta tylko bardziej wyrazista! Najwyższy czas na wakacje. Czekam i nie mogę się doczekać - napisała Joanna na swoim Instagramie. 

Zdjęcie Joanny podzieliło internautów. Fani zostawili pod nim prawie 500 komentarzy! W tym nie zabrakło ciepłych słów od Karoliny Ferenstein-Kraśko, która Joannę nazwała "petardą". Ale spora część osób nie doceniła zgrabnego ciała 51-latki.

Jesteś mega petarda i już! Uwielbiam!

Matko jedyna, Pani Asiu! A gdzie klasa? Z całym szacunkiem, ale świecenie gołym tyłkiem jest passe. 

50+ już nie wie czym popleczników zdobywać. To najlepiej du**kiem świecić! 

Patrząc na Panią stwierdzam, że my kobiety im jesteśmy starsze, tym piękniejsze. 

Z całym szacunkiem i nie ujmując urody, ale wydaje mi się, że kobietom w pewnym wieku świecenie gołą pupą po prostu nie przystoi - czytamy w komentarzach.

Czy Joanna powinna umieszczać w sieci takie zdjęcia? 

Joanna Przetakiewicz pokazała pupę
instagram

Joanna kończy niedługo 52 lata.

Joanna Przetakiewicz długie nogi
Instagram

Zobacz także: Kto lepiej wystylizował zimową kurtkę? Joanna Przetakiewcz czy Kinga Rusin?

Więcej na temat Joanna Przetakiewcz