Przetakiewicz odpowiedziała Korwin
ONS

Przetakiewicz odpowiada Korwin: Gosia jest moją bliską koleżanką

Przetakiewicz odpowiedziała Korwin
ONS

Narodziny dziecka Małgorzaty Sochy wywołały wiele emocji w polskim show-biznesie. Nie wszystkim jednak spodobało się zamieszanie wokół ciąży aktorki. Przypomnijmy: "Jaki kraj takie rojal bejbi"

W tekście Karoliny oberwało się też Joannie Przetakiewicz. Korwin zakpiła z faktu, iż dyrektor kreatywna La Manii przygotowała dla córki Sochy, Zosi, prezent w postaci specjalnie zaprojektowanej sukienki i pochwaliła się nim na Facebooku. Przetakiewicz niemal od razu zareagowała i wydała stosowny komentarz w tej sprawie, w którym radzi dziennikarce, aby nauczyła się czegoś takiego jak... sympatia.
 

Pani Karolino, Lubię pani inteligentne i cyniczne komentarze, pomimo braku pani życzliwości. Tym razem pomyliła pani pojęcia. Zaprojektowanie sukienki dla malutkiej Zosi było czystą radością. Gosia jest moją bliską koleżanką i zrobię to za każdym razem jeśli urodzi kolejne dzieci. Może warto kiedyś sprawdzić w słowniku znaczenie słowa "sympatia". Życzę więcej uśmiechu, Joanna Przetakiewicz - napisała na oficjalnym profilu La Manii na Facebooku.


Co myślicie o całej sprawie? Prezent od Przetakiewicz to przesada czy zwykły serdeczny gest?Joanna Przetakiewicz na studiach we Florencji:

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48