Joanna Przetakiewicz używa kremu Dior Prestige L'Huile Souveraine za tysiąc złotych
ONS

Przetakiewicz: Sugeruję się trendami. Co sezon wyglądam inaczej

Joanna Przetakiewicz używa kremu Dior Prestige L'Huile Souveraine za tysiąc złotych
ONS

Bardzo często projektanci czy ikony stylu zaprzeczają uleganiu trendom. Rzadko można spotkać w świecie mody osoby, które szczerze i bez skrupułów przyznają się do tego, że nie tylko podglądają to, co pojawia się na wybiegach, ale też chętnie poddają się pomysłom kreatorów. W tym odważnym gronie jest Joanna Przetakiewicz.

Znana z wysmakowanych i minimalistycznych kreacji, bizneswoman w rozmowie z "Elle" zdradziła dlaczego uwielbia zmieniać styl, ale czego nigdy nie zmieni w swoich stylizacjach.

Nie lubię rewolucyjnych zmian. Oczywiście co sezon sugeruję się trendami i wyglądam trochę inaczej, ale zawsze stawiam na zmysłowy minimalizm i wyrafinowaną prostotę. Lubię swoją kobiecość - przekonuje Joanna.


Dlaczego w stylizacjach Przetakiewicz nie ma mowy o kompromisie?

Miłość do mody nie oznacza gotowości do zmiany siebie każdego sezonu. Ubrania oceniam zero-jedynkowo: albo ze mną współgrają, albo nie. Moda ma uwydatnić nasz charakter i pokazać osobowość. Indywidualny styl jest widoczną wizytówką, międzynarodowym językiem, który każdy rozumie bez słów.


Trzeba przyznać, że kto jak kto, ale Joanna jako światowa wizytówka polskiej mody wypada fantastycznie. Lubicie jej styl?

Zobacz: Joanna Przetakiewicz zdradziła jak poprawia swoją urodęŚwiatowe życie Joanny Przetakiewicz:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39