Joanna Przetakiewicz opowiedziała o swoim nowym partnerze
Instagram/East News

Joanna Przetakiewicz znów jest zakochana? Gwiazda drugiej edycji "Azja Express" opowiedziała o swoim związku!

Joanna Przetakiewicz opowiedziała o swoim nowym partnerze
Instagram/East News

Joanna Przetakiewicz jest zakochana! Gwiazda drugiej edycji programu "Azja Express" już nie ukrywa swojej miłości. Jeszcze kilka tygodni temu w rozmowie z magazynem "Viva!" właścicielka marki La Mania przyznała, że po rozstaniu z Janem Kulczykiem, przez długi czas nie potrafiła stworzyć trwałego związku z innym mężczyzną. Joanna Przetakiewicz zdradziła wówczas, że dopiero ostatnio pojawił się ktoś bardzo bliski jej sercu. Teraz bizneswoman w wywiadzie dla "Faktu" powiedziała znacznie więcej! 

Joanna Przetakiewicz o swoim nowym związku

Joanna Przetakiewicz w rozmowie z tabloidem przyznaje wprost, że znów jest zakochana! Bizneswoman do tej pory nie zdradziła jednak, kim jest jej nowy wybranek. 

Jestem zakochana i przy tym bardzo szczęśliwa! Jestem non stop zaskakiwana przez mojego mężczyznę. Facet musi mnie zaskakiwać. Nie wyobrażam sobie być z kimś nudnym. Jestem osobą, która lubi, żeby w jej życiu działo się bardzo dużo- przyznała właścicielka La Manii.

Kto wie, być może już wkrótce zobaczymy Joannę Przetakiewicz i jej nowego partnera na oficjalnej imprezie! 

Zobacz także: Skończyły 40 lat i zachwycają swoim wyglądem! Rusin, Sokołowska, Kalczyńska, Przetakiewicz, a może inna gwiazda zasługuje na miano najseksowniejszej? Zagłosuj w gorącym PLEBISCYCIE!

Joanna Przetakiewicz znów jest zakochana.

Joanna Przetakiewicz w czarnej sukience
ONS

Bizneswoman nie zdradziła jednak, kim jest jej nowy partner.

Joanna Przetakiewicz wychodzi z DDTVN
ONS

Więcej na temat Joanna Przetakiewicz
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05