Joanna Przetakiewicz na gali Liaisons au Louvre Trois
ONS

Amerykański portal zachwycony Joanną Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz na gali Liaisons au Louvre Trois
ONS

Joanna Przetakiewicz dużo lata po świecie i bierze udział w największych charytatywnych balach czy odwiedza najgłośniejsze wystawy topowych artystów. Ostatnio udało się jej połączyć jedno i drugie. Bizneswoman gościła na prestiżowej paryskiej gali Liaisons au Louvre Trois w Luwrze, podczas której zbierano pieniądze na prace konserwacyjne najsławniejszego francuskiego muzeum. Organizatorom udało się zebrać ponad 3 miliony dolarów. Wieczór uświetnił występ Diany Ross.

Bizneswoman na wydarzeniu pojawiła się w przepięknej szarej, asymetrycznej i lekko drapowanej kreacji z najnowszej kolekcji La Manii. Jej stylizacja została dostrzeżona przez amerykański serwis Culture Map, który umieścił ją w zestawieniu najlepiej ubranych gości gali. Przetakiewicz znalazła się w gronie takich gwiazd jak: Milla Jovovich czy Olga Kurylenko.

Gratulujemy Joannie Przetakiewicz kolejnej wzmiance o niej i jej marce w zagranicznym serwisie. Być może dzięki temu La Mania już niedługo podbije kolejne rynki swoimi zjawiskowymi kreacjami, które śmiało mogą konkurować z projektami wielkich kreatorów.

Zobacz: Światowy sukces Przetakiewicz na czerwonym dywanie
 

Tak mieszka Joanna Przetakiewicz:

Więcej na temat Joanna Przetakiewicz La Mania
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01