Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na balu TVN
East News

Joanna Przetakiewcz i Rinke Rooyens wzięli ślub, a co z podróżą poślubną? Tylko nam zdradzili, jakie mają plany

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na balu TVN
East News

Zaskoczyli wszystkich! Po ślubie cywilnym w Polsce Joanna Przetakiewcz i Rinke Rooyens powiedzieli sobie „tak” w Grecji! Uroczystość odbyła się w ekskluzywnym kompleksie wypoczynkowym Amanzoe w Kranidi.

– Bardzo nam zależało, żeby nasi rodzice byli z nami: moja mama i tata Rinkego. W tym ważnym dniu towarzyszyły nam też nasze dzieci, czyli moich trzech synów i syn Rinkego, oraz najbliżsi przyjaciele. Dla nas wszystkich to był czas miłości i bliskości – zdradziła w rozmowie z „Fleszem” Joanna Przetakiewicz.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub! „To jest facet, który ma siłę być facetem…” Tak zaczęła się ich miłość!

Goście na weselu Przetakiewicz i Rooyensa

Wśród gości weselnych nie zabrakło m.in. Kayah i Dawida Wolińskiego, a synowie Joanny poprowadzili ją do ołtarza. Tego dnia panna młoda wystąpiła w pięknej sukni z ręcznie wyszywanymi kwiatami.

– Podczas ślubu cywilnego w Warszawie miałam na sobie suknię marki La Mania. Na ceremonię w Grecji włożyłam suknię Valentino, a mój mąż garnitur od Toma Forda – dodaje projektantka.

W hotelu nowożeńcy wypoczywali tylko trzy dni. Podróż poślubną muszą przełożyć na inny termin. Powód?

– Wracamy do Polski, do pracy – tłumaczy nam Joanna.

Jak donosi "Flesz", projektantka wróciła na zjazd liderek Ery Nowych Kobiet - ruchu społecznego, który założyła prawie 2 lata temu.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na 10-leciu La Mania
AKPA fot. Mieszko Piętka

Więcej w nowym "Fleszu".

Blanka Lipińska i Baron na okładce Flesza

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48