Joanna Opozda o wojnie z ojcem
Instagram @asiaopozda
Newsy

Joanna Opozda trafiła do szpitala! "Nie mogę jeść, spać, ciągle wymiotuję"

Joanna Opozda zabrała głos po strzelaninie. Martwi się o zdrowie dziecka. "Mam dość. Jestem na skraju wytrzymałości. (...) jestem rozwalona psychicznie i fizycznie"

Joanna Opozda wydała długie oświadczenie po głośnej awanturze w jej rodzinnym domu w Busku-Zdroju. Do dramatu doszło pomiędzy jej ojcem Dariuszem Opozdą i jego obecną partnerką, a Antonim Królikowskim, mamą i siostrą Joanny Opozdy. Mama aktorki chciała dostać się do własnego mieszkania, by odzyskać swoje rzeczy. Podczas tej próby padły strzały z broni. Niedługo po tym w mediach wybuchła afera. Teraz głos postanowiła zabrać Joanna Opozda. 

Mam dość. Jestem na skraju wytrzymałości. (...) jestem rozwalona psychicznie i fizycznie. Nie mogę jeść, spać, ciągle wymiotuje. Dziś wylądowałam w szpitalu, z silnymi skurczami i bólami, Wszystko z nerwów. Dostałam ataku paniki, nie mogłam oddychać. (...) Martwię się o zdrowie mojego dziecka - napisała Joanna Opozda. 

Aktorka opublikowała obszerne oświadczenie, w którym opisała cały dramat rodzinny i oraz apel do ojca, by przestał. 

Antoni Królikowski o krytyce. "Nie żyje tym, mam się całkiem dobrze"

Joanna Opozda trafiła do szpitala. Apeluje do ojca: "Daj nam wszystkim żyć"

W sobotę, 8 stycznia, w Busku-Zdroju doszło do awantury między rodzicami Joanny Opozdy. W dramatycznym wydarzeniu brał również udział Antoni Królikowski oraz siostra aktorki, a także obecna partnerka Dariusza Opozdy (ojca) oraz jego matka. Pudelek.pl poinformował o całym wydarzeniu, podczas którego padły strzały z broni. Niedługo później głos zabrał sam Antoni Królikowski, który razem z mamą i siostrą swojej żony pojawili się pod mieszkaniem w Busku-Zdroju, żeby odebrać rzeczy matki Joanny Opozdy. Z relacji aktora wynikło, że Dariusz Opozda nie chciał ich wpuścić do środka, a w pewnym momencie doszło do ostrej wymiany zdań i padły strzały z broni czarnoprochowej (co ustaliła policja).  Dariusz Opozda również wydał swoje oświadczenie, w którym przeciwstawił się wersji przedstawionej przez zięcia oraz media. 

Głos postanowiła zabrać sama Joanna Opozda, która zdecydowała się opowiedzieć o rodzinnym dramacie. Aktorka jest na finiszu ciąży i boi się o zdrowie swojego nienarodzonego jeszcze dziecka: 

Mam dość. Jestem na skraju wytrzymałości. Wiecie, że nie lubię opowiadać o swoich prywatnych sprawach ale czuję, że już nie mam wyjścia. Mój ojciec od wielu miesięcy rozmawia z mediami, więc moje dalsze milczenie zwyczajnie nie ma sensu. Wypowiedział się już chyba każdy poza mną. Chcę powiedzieć, że nie odpowiadam za mojego ojca i jego rodzinę. Odcięłam się od nich dawno temu.

Przyznała, że już dawno odcięła się od części rodziny. Dziś czuje się wyniszczona psychicznie i trudno jest jej znosić sytuację, z jaką przyszło jej się zmierzyć: 

Miałam ku temu swoje powody, które przemilczę. Już jako mała dziewczynka nie miałam kontaktu z "babcią" czy ciotkami. Teraz ci ludzie wtargnęli w moje życie, niszcząc mnie i nasze nienarodzone dziecko. Niszcząc moją mamę, siostrę, brata i męża. Jak się domyślacie nie miałam wpływu na to w jakiej rodzinie dane mi było przyjść na świat. Jako 18 latka, wyprowadziłam się z domu i poszłam swoją drogą. Pracowałam jako modelka, po drodze pakując się w przeróżne tarapaty o których już tutaj opowiadałam. Później dostałam się na wymarzone studia do Szkoły Teatralnej i zaczęłam spełniać swoje marzenia. Czułam się wolna, momentami szczęśliwa.

Joanna Opozda boi się o zdrowie dziecka: "Przecież mój mały synek odczuwa wszystko"

Joanna Opozda boi się o zdrowie swojego nienarodzonego jeszcze synka. Przyznała, że przez to, co wydarzyło się w miniony weekend w Busku-Zdroju trafiła do szpitala: 

Teraz kiedy powinnam skakać z radości bo już niedługo zostanę mamą, jestem rozwalona psychicznie i fizycznie. Nie mogę jeść, spać, ciągle wymiotuje. Dziś wylądowałam w szpitalu, z silnymi skurczami i bólami, Wszystko z nerwów. Dostałam ataku paniki, nie mogłam oddychać. Piszę o tym, bo martwię się o zdrowie moje dziecka. Prawie całą ciążę przeleżałam chora w łóżku a teraz jeszcze to. Naprawdę nie daję już rady a przecież mój mały synek odczuwa wszystko co ja. Mam straszne wyrzuty sumienia, że od kilku dni nie mogę przestać płakać a on pewnie to czuje. Próbuję się uspokoić, ale w obecnej sytuacji to chyba graniczy z cudem.

Joanna Opozda trafiła do szpitala przez strzelaninę
Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda o wojnie z ojcem: "Żyjemy w ciągłym strachu i napięciu"

W dalszej części wpisu podziękowała Antoniemu Królikowskiemu za wsparcie oraz interwencje w sprawie problemów z ojcem: 

Dziękuję mojemu mężowi za wsparcie. Mam nadzieję, że dzięki nagłośnieniu tego co wyczynia Dariusz Opozda policja w końcu weźmie to wszystko na poważnie. Antek był już zdesperowany. Dlatego wrzucił te straszne filmy, inaczej policja tą sprawą nigdy by się nie zajęła. A media dalej powielałyby kłamstwa Dariusza. Faktem jest, że ojciec od wielu miesięcy grozi mi i mojej rodzinie. Żyjemy w ciągłym strachu i napięciu. Policja jedynie "sporządza notatki. Oczywiście już od dawna sprawą zajmują się prawnicy ale takie sprawy ciągną się latami. Nie sądziłam, że tak to wszystko się potoczy. 

Joanna Opozda postanowiła opowiedzieć o rodzinnym dramacie i opowiedziała, jak wygląda historia jej mamy i zwróciła się do ojca, by zakończył rozpoczętą wojnę: 

Moja mama kilkukrotnie próbowała się dostać do mojego domu, niestety bezskutecznie. W końcu postanowiła wynająć ślusarza. Mieszkała tam całe swoje życie i zostawiła tam cały swój dobytek. Zwyczajnie chciała go odzyskać i miała do tego pełne prawo. Nigdy bym nie przypuszczała, że dojdzie do takiej tragedii. Apeluje do mojego ojca, by zakończył tę wojnę. Daj nam wszystkim żyć! Ty również żyj jak chcesz. Bądź zdrowy i szczęśliwy. Zastanów się, co robisz? Zastanów się czy to normalne, że strzelałeś do swojej córki i kobiety, z którą przeżyłeś 35 lat swojego życia? Nie opowiadaj już kłamstw. Już dosyć. 

Joanna Opozda zabrała głos po strzelaninie
Instagram @asiaopozda

Zdziwiona Joanna Opozda w sukni ślubnej
Pawel Wodzynski/East News
Newsy
Joanna Opozda ogłosiła ciążę i wydała poruszające oświadczenie! "Martwiąc się o bezpieczeństwo ciąży..."
"Zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze" - napisała Joanna Opozda. Żona Antoniego Królikowskiego odniosła się do plotek dotyczących jej życia rodzinnego.

Joanna Opozda zabrała głos w sprawie doniesień medialnych dotyczących jej życia prywatnego i po raz pierwszy potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Aktorka opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym komentuje informacje o problemach w jej rodzinie i apeluje o uszanowanie jej prywatności. Zobaczcie poruszające oświadczenie Joanny Opozdy! Zobacz także:  Małgorzata Ostrowska-Królikowska właśnie potwierdziła ciążę Joanny Opozdy? Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami! Joanna Opozda i Antoni Królikowski dokładnie 7 sierpnia br. powiedzieli sobie "tak". Ślub pary odbył się w kościele św. Wojciecha w Warszawie, a Joanna Opozda zachwyciła swoim wyglądem w pięknej długiej sukni w stylu księżniczki. Po romantycznej ceremonii w mediach zaczęły pojawiać się plotki, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski spodziewają się dziecka. Zakochani do tej pory nie potwierdzali tych doniesień, ale teraz Joanna Opozda opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym przyznaje, że jest w ciąży. Joanna Opozda w swoim wpisie zwróciła się do internautów z ważnym apelem. Joanna Opozda martwi się o swoją ciążę i zdrowie Ostatnie dni były dla Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego naprawdę bardzo trudne. W mediach pojawiały się doniesienia dotyczące nieporozumień w rodzinie pięknej aktorki. Joanna Opozda do tej pory milczała i nie komentowała plotek na swój temat, ale teraz zabrała głos i poprosiła o uszanowanie jej prywatności w tym szczególnym dla niej czasie. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach bolesnymi, głęboko naruszającymi naszą prywatność oraz szerzącymi nieprawdziwe informacje publikacjami medialnymi, zdecydowaliśmy się zabrać głos- zaczęła swój wpis Joanna Opozda. W dalszej części oświadczenie...

Joanna Opozda o znalezieniu hejterki
Instagram/asiaopozda
Newsy
Joanna Opozda znalazła hejterkę. "Nie będę miała oporów jej pokazać"! 
Joanna Opozada obiecała, że nie odpuści hejterce. Udało jej się ją znaleźć. Okazuje się, że nie tylko aktorka była nękana wiadomościami. Pojawili się kolejni poszkodowani.

Joanna Opozda poinformowała przed weekendem za pomocą swojego konta na Instagramie, że złożyła zawiadomienie na policji. Chodziło o okropne wpisy pod adresem ciężarnej aktorki. Już wtedy zapowiadała, że nie odpuści i będzie chciała namierzyć anonimową internautkę. Okazało się to łatwiejsze niż jej się wydawało. Aktorka jest w zaawansowanej ciąży, a w ostatnich chwilach przed porodem, przyszło jej się zmierzyć z groźbami i wyzwiskami. Opozda poinformowała, że poszkodowanych jest więcej.  Joanna Opozda o hejcie: "Byłam zła, wściekła..."  Joanna Opozda, niedawno poinformowała, że zmaga się z ogromnym hejtem. Obiecała sobie oraz swoim fanom, że znajdzie kobietę, która groziła jej nienarodzonemu dziecku oraz życzyła jej śmierci. Jak wspomina aktorka, nigdy wcześniej niczyje słowa, aż tak jej nie zabolały. Joanna Opozda oraz Antoni Królikowski po ślubie, który odbył się w sierpniu, postanowili na jakiś czas wycofać się z mediów. Oboje mieli sporo emocji związanych z najważniejszym dniem swojego życia, ale musieli także zmierzyć się z  wieloma plotkami, które krążyły na temat uroczystości. Później para zmagała się z pogłoskami na temat ciąży. W końcu zdecydowali się sami potwierdzić radosną nowinę  - na własnych zasadach, dopiero wtedy, gdy byli na to gotowi.  Ostatnie miesiące okazały się być dla młodego małżeństwa bardzo stresujące. Sytuacja odbiła się na zdrowiu Joanny Opozdy. Aktorka, wyznała ostatnio, że nie czuje się najlepiej w ciąży . Wiadomości, pogróżki oraz przykre słowa skierowane w jej kierunku oraz jej nienarodzonego dziecka, skłoniły ją do podjęcia radykalnych decyzji. Powiem wam, że normalnie pewnie bym odpuściła, bo trochę żyję na tym świecie. [...] Przyzwyczaiła się już do hejtu, to...

Marina, Joanna Opozda, Julia Wieniawa
Newsy
Marina broni Joanny Opozdy, a Julia Wieniawa imprezuje z Sandrą Kubicką. Coraz więcej osób angażuje się w konflikt między gwiazdami! Po której stronie stają?
Ta afera raczej szybko się nie zakończy!

Joanna Opozda i Julia Wieniawa w krótkim odstępie czasu pojawiły się w niemal identycznych stylizacjach . Gwiazda serialu "Zawsze warto" kreację z piórami wybrała na gościnny występ w "Top Model", a niedługo potem na premierze filmu "Dolina bogów" Joanna Opozda pojawiła się w takiej samej sukience, z tym, że wybrała inny kolor. Julia Wieniawa opublikowała na Instastories wpis, w którym zaznacza, że obecna partnerka Antka Królikowskiego inspiruje się jej stylem. Okazuje się, że afera szybko się nie zakończy, bo angażują się w nią kolejne gwiazdy! Swoje komentarze w sieci umieściły m. in Marina i Małgorzata Ostrowska-Królikowska . Wygląda na to, że wsparcie znalazła też Julia Wieniawa, bo w weekend imprezowała z Sandrą Kubicką, która jak wiadomo wcześniej była w konflikcie z Joanną Opozdą . Wtedy poszło o adopcję psa! Marina broni Joanny Opozdy? Marina wypoczywa właśnie z rodziną na greckich wakacjach, ale postanowiła wtrącić się w aferę na linii Julia Wieniawa i Joanna Opozda . Piosenkarka komplementuje w komentarzu swoją przyjaciółkę i żartuje, że to jej stylizacją się zainspirowała: Wyglądałaś obłędnie, ale pióra zgapiłaś chyba ode mnie z balu TVN z 2019? (żarcik) . My już nie możemy doczekać się Ciebie w roli Bardot. Joanna Opozda odpowiedziała na żartobliwy komentarzy Mariny: Mara, ty moja inspiracjo! Masz mni e  - odpowiedziała Joanna Opozda.  Jednak komentarz piosenkarki nie spodobał się jej fankom, które wprost piszą, że nie powinna mieszać się w konflikt między innymi osobami: Marina, bardzo Cię lubię, ale komentarz nie na miejscu. Jesteś dorosłą kobietą, starszą od Julki. Mówisz, że unikasz dram w Internecie, a prowokujesz. Klasę zachowała Asia, odpowiadając...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner