Twoja twarz Brzmi Znajomo edycja 5
Facebook

Powstanie kolejna edycja TTBZ! Znamy nazwisko pierwszego uczestnika show Polsatu!

Twoja twarz Brzmi Znajomo edycja 5
Facebook

Joanna Moro weźmie udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Po świetnych wynikach oglądalności 5. edycji show Polsatu, władze stacji zapowiedziały już kolejną odsłonę ich wielkiego hitu. Nina Terentiew w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl przyznaje, że TTBZ wróci na antenę jesienią. Dyrektor programowa Polsatu zdradziła przy okazji, że trwają właśnie rozmowy z Joanną Moro w sprawie jej udziału w show.

Poprzednia odsłona programu „Twoja twarz brzmi znajomo” miała świetne wyniki oglądalności i pokazała, że program ten jest wciąż lubiany przez telewidzów. Dlatego zamierzamy ten format oczywiście kontynuować i jego szóstą edycję pokażemy na naszej antenie tej jesieni - przyznaje Terentiew. Na temat udziału w programie rozmawiamy m.in. z Joanną Moro.

Przypominamy, że kilka tygodni temu Joanna Moro pożegnała się z rolą w serialu "Blondynka". Aktorkę, która wcielała się w w główną bohaterkę, zastąpiła Natalia Rybicka. Według nieoficjalnych informacji jednego z tabloidów, Moro straciła pracę w serialu Telewizji Publicznej przez to, że wspiera Rosję i rosyjską kulturę.

Cieszycie się, że Joanna Moro weźmie udział w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Będziecie jej kibicować?

 

Zobacz także: Kompromitacja Joanny Moro w Opolu. Tego nie da się słuchać WIDEO

 

Joanna Moro wystąpi w TTBZ.

Powstanie 6.edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13