Party Stories
Joanna Moro ścieła i przefarbowała włosy
ONS
Newsy

Joanna Moro ścięła i przefarbowała włosy

Pasuje jej nowy image?

Joanna Moro popularność zdobyła dzięki tytułowej roli w serialu "Anna German". Widzowie zakochali się nie tylko w jej talencie, ale i urodzie, a w szczególności w pięknych długich blond włosach. Aktualnie aktorka przebywa na planie w Rosji, gdzie pracuje nad nową produkcją. Aby w niej wystąpić gwiazda musiała przejść małą metamorfozę.

Moro w nowym serialu "Talianka" wciela się w postać włoskiej tancerki. Aktorka aby być bardziej wiarygodna ścięła włosy i przefarbowała je na kruczo czarno. Taka fryzura z pewnością bardzie oddaje gorący temperament mieszkańców Półwyspu Apenińskiego.

Jak podoba się wam nowy image Joanny Moro?

Zobacz: Płyta Joanny Moro to wielki niewypałKomentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Moro
ons.pl
Newsy
Joanna Moro nie zagra już Anny German? Mamy komentarz gwiazdy!
Naprawdę odrzuciła rolę w serialu o Violetcie Villas?

Po roli Anny German w serialu TVP1 kariera Joanny Moro nabrała tempa. Widzowie ubóstwiali Joasię w tym serialu. Wzruszająca historia wokalistki chwytała za serce, a Joanna Moro stała się wręcz utożsamiana ze swoją postacią. Wydała nawet płytę z piosenkami Anny German . Niedawno producent serialu o Violetcie Villas zdradził, że w scenariuszu pojawia się postać Anny German, która spotyka Villas na jednym z koncertów w Rosji. Choć serial trafi do telewizji dopiero w 2017 roku mówiło się, że nikt nie wyobraża sobie, aby Annę German miała zagrać inna aktorka niż Joanna Moro . Jednak dziś Fakt.pl doniósł, że Joanna Moro ma już dość grania Anny German i nie zamierza wystąpić w serialu. Joasia pracowała miesiącami, by odciąć się od tego etapu, nie chce by znowu ludzie widzieli w niej tylko Annę German. Mówi, że jak dostanie tę propozycję, to musiałby się stać cud, by zgodziła się znowu zagrać German  – mówi znajoma gwiazdy Faktowi. Joanna Moro nie chce już grać Anny German? Zapytaliśmy Joannę Moro, czy naprawdę nie chce już więcej grać słynnej wokalistki. Aktorka odpowiedziała wymijająco, ale zapewniła, że jeszcze nie odmówiła przyjęcia tej roli, bo... Trudno było odmówić, bo... taka propozycja nie padła - mówi nam aktorka. I co teraz?    

Joanna Moro odrzuciła rolę za milion złotych?
Newsy
Joanna Moro odrzuciła rolę za milion złotych?! "Czasami wartości rodzinne po prostu wygrywają"

Joanna Moro odrzuciła rolę za milion złotych? " Fakt" donosi, że właśnie taką sumę aktorka mogłaby dostać za udział w jednym z rosyjskich seriali. Okazuje się, że gwiazda zrezygnowała z tej oferty z powodu rodziny. Menadżerka Joanny Moro w rozmowie z tabloidem przyznała, że praca na planie serialu wiązałaby się z przeprowadzką do Rosji.   Joanna zdecydowała, że nie przyjmie propozycji ze względu na to, że z całą rodziną musiałaby się przeprowadzić na plan zdjęciowy do Rosji na ponad rok. Propozycja jest bardzo kusząca, ale czasami wartości rodzinne po prostu wygrywają  - przyznała agentka Joanny Moro. Polka dostała również propozycję zagrania w filmie rosyjsko-amerykańskim. Joanna Moro przyjęła ją i jak się okazuje, gwiazda zagra w nim łączniczkę z II wojny światowej, która razem ze swoim ukochanym rusza na front.  Joanna otrzymała kolejną propozycję zagrania w kinowym filmie "Rudy pies". O tyle jest to zabawna rzecz, że fabuła filmu przypomina historię z polskiego serialu "Czterech pancernych i pies"- zdradziła menadżerka gwiazdy. Według informacji Faktu,  Joanna Moro za rolę w filmie "Rudy pies" zgarnie pół miliona złotych... To już kolejna rosyjska produkcja, w której wystąpi aktorka. Wcześniej Moro zagrała jedną z głównych ról w serialu "Talianka".   Zobacz także: O to jej nie podejrzewaliście! Joanna Moro została... morsem! Zobaczcie zdjęcia!   Joanna Moro odrzuciła rolę w serialu. Joanna Moro wybrała rolę w filmie "Rudy pies".

Barwy Szczęścia - kto zastąpi Kasię Zielińską?
Seriale
Wielka gwiazda wraca do "Barw szczęścia"! Zastąpi Katarzynę Zielińską? "Mój wątek będzie się szybko rozwijał"
O kim mowa?

Kto zastąpi Katarzynę Zielińską w serialu "Barwy szczęścia"? Aktorka po 10 lata pracy na planie, podjęła decyzję o rozstaniu z serialem. 11. sezon "Barw szczęścia" wraca w sierpniu, a wątek Marty Walawskiej będzie prowadzony jeszcze do końca października. Na razie nie wiadomo, jak zakończą się losy bohaterki granej przez Katarzynę Zielińską.  Widzów serialu czeka jednak niespodzianka. W miejsce serialowej Marty, u boku Artura, granego przez Jacka Rozenka, pojawi się inna kobieta. Będzie to... powracająca do serialu Joanna Moro!   Zobacz też:  "Barwy szczęścia": Czy Iga zabije Martę Walawską? Mamy komentarz produkcji w sprawie zakończenia wątku Zielińskiej!   Powrót Joanny Moro do "Barw szczęścia"   Joanna Moro wraca do serialu "Barw szczęścia" po wielu latach. Przed laty grała postać Zosi, koleżanki serialowej Marty i asystentki Artura. Aktorka nie kryje radości z powrotu na plan zdjęciowy. Zdradza również co nieco na temat wątku, który pojawi się w serialu. Czy Zosia uwiedzie Artura w czasie nieobecności Marty?   Teraz wracam na plan "Barw szczęścia" i bardzo się cieszę. Darzę ten serial wielkim sentymentem, bo przecież przez chwilę w nim grałam. (...) Dopiero wchodzę na plan. Po przeczytaniu scenariusza widzę, że mój wątek będzie się szybko rozwijał. Nie nazwałabym jednak tego uwodzeniem (śmiech). Były szef mojej bohaterki znalazł się w trudnej sytuacji i ona chce mu pomóc. Ale tylko tyle mogę zdradzić - powiedziała Joanna Moro w wywiadzie dla "Show".   Zobacz:  Katarzyna Zielińska odnalazła swój styl. Nie uwierzycie, że zmieniła się tak bardzo!   Cieszycie się z powrotu Joanny Moro do "Barw szczęścia?   Polecamy:  Którą postacią z serialu Barwy Szczęścia jesteś? Sprawdź w naszym PSYCHOTEŚCIE   Joanna Moro wróci do serialu "Barwy...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner