Joanna Moro na Wielkim Teście TVP
East News

Joanna Moro obcięła swoje długie włosy! Jak teraz wygląda?

Joanna Moro na Wielkim Teście TVP
East News

Joanna Moro, podobnie jak ostatnio Natalia Siwiec, zdecydowała się na odważną metamorfozę. Aktorka obcięła swoje długie włosy i pozwoliła fryzjerce obciąć grzywkę. Do tej pory gwiazda nie eksperymentowała z włosami, nieustannie nosiła je rozpuszczone lub związane. Nowa fryzura zdecydowanie nadała Joannie lekkości. Ale czy jej pasuje? Internauci już napisali, co myślą o zamianach. Przeczytajcie.

Joanna Moro obcięła włosy

Ostatnio o Joannie Moro zrobiło się głośno za sprawą ciąży. Kilka dni temu magazyn "Show" donosił, że aktorka spodziewa się trzeciego dziecka! 34-latka marzyła o powiększeniu rodziny i - według najnowszego wydawania magazynu - jej życzenia niedługo się spełnią. Joanna ma być w pierwszym trymestrze ciąży. Czy to prawda? Mamy nadzieję, że niedługo sama pochwali się radosną nowiną.

Na razie Joanna Moro pochwaliła się swoją metamorfozą w sieci. Gwiazda obcięła długie włosy, a także pozwoliła na obcięcie sobie grzywki. 

Jeszcze chwila jeszcze moment z warkoczem ... - zapowiadała zmiany na swoim Instagramie Joanna. A później dodała: - Idzie nowe!!! Czas zmian ;) Uwielbiam ;) Kobieta zmienna jest! Jak Wam się podoba nowa Joanna ??? - pochwaliła się krótką fryzurą.

Zobacz także: Iga Krefft zmieniła fryzurę! Gwiazda "M jak miłość" zdecydowała się na ostre cięcie

Serialowa Anna German jeszcze nigdy tak bardzo nie zaszalała z fryzurą! Co o nowym uczesaniu myślą fani?

Bardzo ładnie 😍👍 Prześlicznie ❤️❤️

Metamorfoza MEGA! Super całkiem inaczej Pani wygląda. tak? hmm.. inaczej! 

Wow. Inaczej. Ostro 😉. Ładnie.

Tym razem jestem na nie 😑 - rozpisują się fani w komentarzach.

Trzeba przyznać, że Joanna Moro w nowej fryzurze wygląda bardziej dojrzale, ale i pięknie! Krótkie włosy to także wielka wygoda na wakacjach. Układanie ich i suszenie nie zajmuje dużo czasu. Poza tym już za kilka miesięcy gwiazda znów powróci do dawnej fryzury, bo włosy cały czas rosną.

Zobaczcie jak teraz wygląda Joanna Moro. Zmiana na plus? 

Joanna Moro w długich włosach

 

Więcej na temat Joanna Moro fryzury
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08