Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Dorota Wróblewska krytykuję Joannę Moro
ONS/Facebook
Newsy

Wróblewska bardzo ostro o zdjęciu Moro nad grobem German

Producentka pokazów nie zostawia na Joannie suchej nitki

Przedwczoraj na warszawskich Powązkach odbyła się coroczna kwesta na rzecz renowacji zabytkowych pomników. Udział w niej wzięła m.in. Joanna Moro, która pochwaliła się na swoim Facebooku uśmiechniętym zdjęciem nad grobem Anny German. Wywołało to wielkie oburzenie wśród internautów, którzy nie zostawili na niej suchej nitki. Aktorka zdążyła już wytłumaczyć się. Przypomnijmy: Fani zaatakowali Moro za uśmiechnięte zdjęcie nad grobem German

Zdjęcie Moro nad grobem wzbudziło oburzenie nawet wśród innych postaci z branży. Głos w sprawie zabrała Dorota Wróblewska. Producentka pokazów mody nie ukrywa swojego oburzenia. W ostrym i dosadnym komentarzu zasugerowała aktorce, że... przeczytajcie sami:

Ja rozumiem zdjęcia w aucie, windzie, sweet focie ale sesja przy nagrobkach to już lekka przesada. Są osoby, których mam ochotę zapytać jak się żyje bez mózgu. To bardzo ciekawe zjawisko. - pisze


Zgadzacie się z jej opinią?

Zobacz: Moro epatuje skromnością: Mam więcej pieniędzy niż przeciętny Polak. Stać mnie na...Joanna Moro na konferencji TVP:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Moro nad grobem Anny German
Facebook
Newsy
Fani zaatakowali Moro za uśmiechnięte zdjęcie nad grobem German. Aktorka już się wytłumaczyła
"Niestosowne i niesmaczne"

Wczoraj z okazji Święta Zmarłych na warszawskich Powązkach odbyła się coroczna kwesta na rzecz renowacji zabytkowych grobów. Na cmentarzu pojawiła się cała plejada popularnych artystów i dziennikarzy. Wśród nich m.in. Joanna Moro . Przypomnijmy: Artyści, politycy i dziennikarze podczas kwesty na cmentarzu Aktorka na swoim Facebooku nie mogła się nie pochwalić udziałem w ważnej inicjatywie. Wstawiła więc uśmiechnięte zdjęcia nad grobem Anny German - postaci, która przyniosła jej ogromną popularność . Fotografia wywołała mieszane uczucia wśród jej fanów, którzy w większości nie zostawili suchej nitki na aktorce: Anna : To już chore lansować się na grobie Agnieszka: właśnie "odlajkowałam".. przykro mi, może jestem staroświecka ale robienie sobie uśmiechniętych fotek nad czyimś grobem to już przesada... Wiesława: parcie na szkło, niestety... Joanna natychmiast obroniła swojego pomysłu: Przepraszam jeśli Urazilam czyjeś uczucia tym zdjęciem , na prawdę nie miałam tego na myśli . . . - napisała (pis. oryginalna) A co wy o tym sądzicie? Zobacz: Moro nie musi martwić się o pieniądze. Korwin: Niektórym odwala Joanna Moro na konferencji TVP:

Koncerty Joanny Moro
ONS
Newsy
Wpadka nic jej nie nauczyła... Joanna Moro rusza z koncertami
Zainteresowali się nią... za granicą

Joanna Moro w ciągu ostatnich miesięcy wzbudziła wiele sympatii nie tylko wśród Polaków, ale i Polonii na całym świecie. Rola Anny German przyniosła jej olbrzymią sławę, a wydana ostatnio płyta z coverami nieżyjącej gwiazdy estrady z pewnością pomoże jej podtrzymać popularność. Jakiś czas temu informowaliśmy was, że aktorka zamierza wyruszyć w wielką trasę koncertową po Polsce . W repertuarze ma mieć oczywiście piosenki German. Mogłoby się wydawać, że po opolskiej wpadce artystka zrezygnuje z planów podboju krajowych scen. Jak donosi "Rewia" jest wręcz przeciwnie. Moro nie przejmuje się potknięciem i cały czas zastanawia się nad koncertami. Podjęcie ostatecznej decyzji może być bardzo trudne. Tabloid informuje również, że domy kultury i ośrodki skupiające Polaków za granicą wysyłają do Moro listy z prośbą o występy, a w zamian oferują olbrzymie honoraria. Tak więc Joanna ma również spore rzesze fanów za granicą, a jak wiadomo występy dla Polonii zawsze kończą się ogromnymi sukcesami. Na razie Joanna Moro ponownie postanowiła skupić się na swojej karierze aktorskiej. Już niebawem pojawi się na planie zdjęciowy w Rosji, gdzie pojawi się w nowym przebojowym serialu. Jesteśmy ciekawi, czy aktorka skusi się i wyruszy w trasę koncertową. W końcu nie każdy ma odwagę wyjść na scenę jeszcze raz po takiej fali krytyki. Przypomnijmy: Edyta Górniak skomentowała wpadkę Joanny Moro w Opolu Zobacz: Joanna Moro wyjechała na wakacje. Tak odpoczywa po wpadce Joanna Moro i jej interpretacja "Człowieczego losu" na festiwalu w Opolu: Joanna Moro odsłoniła gwiazdę Anny German w Opolu:

Karolina Korwin Piotrowska o Joannie Moro i jej karierze w Rosji
Party/ONS
Newsy
Korwin o Moro: Na jej miejscu próbowałabym w Rosji
Dziennikarka ocenia karierę gwiazdy serialu "Anna German"

Ostatnio jednym z najczęściej wyszukiwanych przez was nazwisk w internecie i na AfterParty.pl jest Joanna Moro . Polska aktorka urodzona na Litwie, która podbiła serca rosyjskich i polskich widzów rolą w serialu "Anna German", ma spore szanse, żeby zaistnieć w masowej świadomości na dłużej. Zwłaszcza, że właśnie rusza z nowymi projektami: - Pracuję nad materiałem na płytę i nad spektaklem muzycznym opartym na utworach Anny German - zdradza aktorka w rozmowie z magazynem "Flesz". Czy rzeczywiście to dobry krok? O komentarz poproszono Karolinę Korwin Piotrowską , która znana jest z bezkompromisowych ocen. Według niej to błąd, ponieważ... - Polska to mały rynek, łatwo wpada się w szufladę, a German to wyrazista rola - przekonuje Karolina, która dodaje, że widzi za to dla Joanny szansę na sukces w Rosji: - Rosja to świetny rynek, ona biegle mówi po rosyjsku, bez akcentu, zna język. Na jej miejscu próbowałabym tam . Jeśli niczego nie zaniedba, może tam żyć jak w puchu. Z pewnością to byłby sukces, jednak Joanna Moro oprócz życia zawodowego, ma także prywatne, rodzinne. - Przez osiem miesięcy byłam oderwana od rodziny. Lataliśmy samolotami z planu na plan. Ze starszym synkiem nie byłam prawie rok. To dramat, gdy myślę, że mam zostawić też drugiego malucha - głośno rozważa Moro. Aktorka ma dylemat czy wybrać karierę w Rosji i szansę na sukces na wschodzie, czy bezpiecznie pozostać z metką "Anny German" i śpiewać covery do kotleta. Co powinna wybrać waszym zdaniem? Zobacz: "Rodzice mówili, że nic mi się nie uda"

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner