Dorota Wróblewska krytykuję Joannę Moro
ONS/Facebook

Wróblewska bardzo ostro o zdjęciu Moro nad grobem German

Dorota Wróblewska krytykuję Joannę Moro
ONS/Facebook

Przedwczoraj na warszawskich Powązkach odbyła się coroczna kwesta na rzecz renowacji zabytkowych pomników. Udział w niej wzięła m.in. Joanna Moro, która pochwaliła się na swoim Facebooku uśmiechniętym zdjęciem nad grobem Anny German. Wywołało to wielkie oburzenie wśród internautów, którzy nie zostawili na niej suchej nitki. Aktorka zdążyła już wytłumaczyć się. Przypomnijmy: Fani zaatakowali Moro za uśmiechnięte zdjęcie nad grobem German

Zdjęcie Moro nad grobem wzbudziło oburzenie nawet wśród innych postaci z branży. Głos w sprawie zabrała Dorota Wróblewska. Producentka pokazów mody nie ukrywa swojego oburzenia. W ostrym i dosadnym komentarzu zasugerowała aktorce, że... przeczytajcie sami:

Ja rozumiem zdjęcia w aucie, windzie, sweet focie ale sesja przy nagrobkach to już lekka przesada. Są osoby, których mam ochotę zapytać jak się żyje bez mózgu. To bardzo ciekawe zjawisko. - pisze


Zgadzacie się z jej opinią?

Zobacz: Moro epatuje skromnością: Mam więcej pieniędzy niż przeciętny Polak. Stać mnie na...Joanna Moro na konferencji TVP:

Więcej na temat Joanna Moro Dorota Wróblewska
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33