Joanna Moro na wakacjach na Krecie
Facebook

Joanna Moro wyjechała na wakacje. Tak odpoczywa po wpadce

Joanna Moro na wakacjach na Krecie
Facebook

Joanna Moro w ciągu kilku miesięcy za sprawą serialu "Anna German" zyskała dużą popularność oraz przychylność publiczności, o której niektóre gwiazdy marzą latami. Już niedługo aktorka wyjeżdża ponownie do Rosji, gdzie będzie pracowała na planie nowego serialu, który być może odniesie podobny sukces. Zobacz: Joanna Moro wyjeżdża z Polski: Zdecydowały względy osobiste

Przed pojawieniem się na planie zdjęciowym u naszych wschodnich sąsiadów, Moro postanowia złapać chwilę oddechu i wyjechała na wakacje z całą rodziną. Aktorka ze swoimi najbliższymi wypoczywa na Krecie. Moro na swoim Facebooku zamieściła zdjęcie zrobione na greckiej wyspie. Jak widać, wakacyjna aura dopisuje Joannie. Ubrana w jasną szmizjerkę pozwała i okulary przeciwsłoneczne pozowała zapewne swojemu mężowi.

- Nareszcie trochę czasu dla siebie i rodziny! Niebo tu bezchmurne :) - skomentowała fotkę Moro.


Taka chwila oddechu z dala od mediów z pewnością pozwoli Joannie zregenerować siły i lepiej przygotować się do nowej roli. W końcu cały czas nie milką echa jej opolskiego występu, po którym na gwiazdę wylała się fala krytyki: Zobacz: Zapendowska skomentowała wielką wpadkę Moro w OpoluJoanna Moro chwilę przed kompromitującym występem:

Więcej na temat Joanna Moro wakacje gwiazd
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05