Joanna Liszowska rozwiodła się

Joanna Liszowska zmieniła fryzurę i... ciężko ją rozpoznać! Fani są zachwyceni "Efekt wow!"

Joanna Liszowska rozwiodła się

Joanna Liszowska, gwiazda "Przyjaciółek" od zawsze zachwyca swoimi włosami - bujne i długie blond loki to marzenie niejednej kobiety i zdecydowanie jej znak rozpoznawczy. Najwyraźniej jednak ostatnio aktorka potrzebuje zmian - jakiś czas temu pokazała się na Instagramie, a potem w swoim teledysku w krótkich włosach, zachwycając swoich fanów. Szybko okazało się jednak, że nowa fryzura była tylko peruką. Tym razem Joanna Liszowska przeszła kolejną metamorfozę i jej fani znów nie mogą wyjść z zachwytu. My również! Zobaczcie poniżej, jak gwiazda teraz wygląda.

Joanna Liszowska postawiła na grzywkę

Joanna Liszowska zdecydowała się na ostre cięcie... grzywki! W takim wydaniu aktorki jeszcze nie widzieliśmy, ale musimy przyznać, że wygląda świetnie. Joanna Liszowska wyprostowała do tego swoje długie włosy, w czym również jej do twarzy.

Nie da się ukryć, że grzywki ostatnio znów wracają do łask. Najpierw na obcięcie grzywki zdecydowała się Anna Lewandowska, a zaraz potem w jej ślady poszła Paulina Krupińska. Na razie nie wiadomo, czy grzywka na stałe zagości u Joanny Liszowskiej, ale my nie mielibyśmy nic przeciwko. Tak samo jak i jej fani, którzy nie szczędzą gwieździe komplementów.

Nie poznalam Cie w pierwszej chwili.. Efekt wooow ❤️

Jejku, jak ślicznie w prostych włosach ❤️😘

Wow jaka zmiana 😍😍😍👏🏻👏🏻👏🏻

Jaka przemiana tak o wiele lepiej Ci👏🔥

A wam podoba się nowy look Joanny Liszowskiej? Uważacie, że powinna postawić na taki image na stałe?

Joanna Liszowska z grzywką
Instagram

Jakiś czas temu Joanna Liszowska pokazała się w krótszych włosach

ARKADIUSZ WIEDEŃSKI

 

 

Więcej na temat Joanna Liszowska fryzury gwiazd
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59