Joanna Krupa tak świętuje pierwsze urodziny córki: "Marzyłam o Tobie przez 41 lat"
Instagram

Joanna Krupa zaskoczyła wyznaniem o drugim dziecku: "Zawsze marzyłam, żeby mieć takie duo". Asha będzie miała brata?

Joanna Krupa tak świętuje pierwsze urodziny córki: "Marzyłam o Tobie przez 41 lat"
Instagram

Joanna Krupa przyznała, że marzy o powiększeniu swojej rodziny! Od nieco ponad roku wraz ze swoim mężem Douglasem Nunesem spełniają się w roli rodziców uroczej Ashy. Modelka przyznała, że chciałaby niedługo zostać mamą po raz drugi! Przy okazji zdradziła czy chciałaby mieć drugą córeczkę czy może marzy o synku.

Jakie są jej rodzinne plany na najbliższy czas? Asha niedługo zostanie starszą siostrą? 

Zobacz także: Joanna Krupa pochwaliła się uroczym zdjęciem z córeczką! Fani wzruszeni tym pięknym kadrem: "Czysta matczyna miłość"

Joanna Krupa marzy o synu 

Joanna Krupa bardzo długo odkładała na dalszy plan kwestię założenia rodziny. Wiele się zmieniło niedługo po tym, jak zakochała się w swoim obecnym mężu, Douglasie Nunesie. Na początku listopada para obchodziła pierwsze urodziny swojej córeczki Ashy. Kiedy dziewczynka przyszła na świat, jej znana mama całkowicie przewartościowała swoje życie. Postanowiła chwilowo zastopować swoją karierę, aby w pełni poświęcić się wychowywaniu córeczki. 

Od czasu narodzin Ashy, Joanna regularnie dzieli się nowinkami i zdjęciami ze swojego rodzinnego zacisza. Internauci pokochali ją za normalne podejście do życia i to, że Asha ma radosne dzieciństwo a jej mama na siłę nie stara się na siłę zaprezentować katalogowego pokoju i najdroższych zabawek. Czy niedługo szczęśliwa rodzina Joanny Krupy powiększy się o kolejne dziecko? Modelka zdradziła, że wraz z mężem poważnie myślą o kolejnej ciąży!

No takie są plany. Strasznie bym chciała mieć drugie dziecko. Zawsze marzyłam, żeby mieć takie duo, dwójkę. Ale zobaczymy, wszystko jest nie tylko w moich rękach, co ma być to będzie, ale strasznie bym chciała - powiedziała Joanna Krupa w rozmowie z Pudelkiem

Trzymamy kciuki za rodzinne plany Joanny Krupy! 

Zobacz także: Joanna Krupa odświeżyła pokoik córeczki. Internauci: "Boże jak normalnie"

Joanna Krupa przyznała, że marzy o drugim dziecku. Chciałaby mieć synka. Wygląda na to, że niedługo Asha może zostać starszą siostrą! Na pewno byłaby dla malucha niezłą przewodniczką! Joanna Krupa nie raz wspominała, jak rezolutna i mądra jest mała Asha. 

Zdecydowanie pokazuje, czego chce, a czego sobie absolutnie nie życzy. Kocha oglądać bajeczki, ale potrafi pokazać, że któraś jej się nie podoba. Ma zaledwie roczek, a już wie, czego chce! Moja mama mówi, że ja też nigdy nie siedziałam cicho i że jesteśmy do siebie podobne, nawet wizualnie - mówiła Joanna Krupa w wywiadzie dla "Party".

Joanna Krupa pokazała nowy pokój córki
Instagram

Joanna Krupa przyznała, że wraz z mężem starają się o drugie dziecko. Douglas Nunes idealnie odnajduje się w roli taty: 

Douglas jest bardzo dobrym ojcem, ale moim zdaniem bywa czasem nadopiekuńczy. Kocha córkę ponad wszystko i ta jego nadopiekuńczość mnie rozczula. To pokazuje, że on chce, by nasza córka zawsze była szczęśliwa i bezpieczna - mówiła Joanna Krupa w wywiadzie dla "Party"

Asha nie mogłaby sobie wymarzyć lepszych rodziców! Czy niedługo doczeka się rodzeństwa? 

Joanna Krupa
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47