Joanna Krupa nago na okładce WPROST

Joanna Krupa przerażona przed porodem! "Boję się tego momentu"

Joanna Krupa nago na okładce WPROST

Narodziny pierwszego dziecka Joanny Krupy zbliżają się wielkimi krokami. Już w listopadzie modelka i jurorka programu "Top Model" zostanie mamą. O tym, że Joanna Krupa spodziewa się dziecka dowiedzieliśmy się w 26 maja, czyli w Dniu Matki. Modelka w "Dzień Dobry TVN" zdradziła wówczas, że jest w ciąży. Od tamtej chwili przyszła mama nie ukrywa rosnącego brzuszka i chętnie poblikuje w sieci zdjęcia, na których pokazuje, jak zmienia się w czasie ciąży. Ostatnio wzięła nawet udział w nagiej sesji ciążowej!

Teraz Joanna Krupa w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoich obawach związanych z porodem. Czego boi się najbardziej?

Joanna Krupa wybrała poród naturalny

Joanna Krupa zdradziła ostatnio, że urodzi córeczkę. Teraz w rozmowie z "Vivą!" przyznała, że chce żeby poród odbył się w sposób naturalny. Przyszła mama nie ukrywa jednak, że jest przerażona wizją porodu. Czego obawia się najbardziej? 

Przeraża mnie. Boję się tego momentu, bo nie wiem, na co czekam. Przy drugim dziecku wiesz już wszystko, przy pierwszym kompletnie nic. Strasznie boję się fizycznego bólu. Z jednej strony myślałam, że powinnam zdecydować się na cesarkę, dlatego że możesz zaplanować dzień porodu, nie czujesz bólu, ale za to ból jest po operacji i dłużej dochodzisz do siebie. Mój lekarz mówi, że naturalnie jest najlepiej, więc na razie są plany porodu naturalnego. Ale wiadomo, że wszystko może się zmienić - Joanna Krupa zdradziła w rozmowie z "Vivą!".

Jurorka "Top Model" zdradziła przy okazji, że jeszcze nie wie, jak długo będzie trwał jej urlop macierzyński po narodzinach córeczki. Czy Joanna Krupa pojawi się w finale show TVN?

Trudno mi powiedzieć, dlatego że termin porodu wypada na początku listopada (...). Później mam finał „Top Model” i być może od razu, po trzech tygodniach, będę musiała polecieć do pracy. Nie zrobiłam planów: „Dobra, teraz biorę trzy albo sześć miesięcy urlopu od pracy”. Tak naprawdę wcale nie chciałabym zmieniać trybu mojego życia. Myślę, że dziecko może ze mną wszędzie jeździć, ale też trudno opowiadać o konkretach, bo przecież jeszcze nie ma tego dziecka na świecie.

Przyszła mama przyznała, że jeszcze nie przygotowała pokoju dla swojej córeczki, ale razem z mężem ogląda już wózki i mebelki dla maleństwa. 

Zobacz także: Niecodzienny rytuał Joanny Krupy w ciąży. Fani są zachwyceni! "Będziesz dobrą mamą"

Joanna Krupa chce urodzić w sposób naturalny.

Joanna Krupa w 25 tygodniu ciąży
Instagram

Modelka nie ukrywa, że obawia się bólu podczas porodu.

Joanna Krupa z mężem w Kazimierzu Dolnym
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30