Joanna Krupa nago na okładce WPROST

Joanna Krupa wybrała imię dla córki! "Mąż mówi, że nie do końca mu się podoba"

Joanna Krupa nago na okładce WPROST

Joanna Krupa szykuje się do narodzin pierwszego dziecka! Modelka i jurorka "Top Model" dokładnie 26 maja, czyli w Dzień Matki, w programie "Dzień Dobry TVN" ogłosiła, że wkrótce zostanie mamą. Kilka miesięcy później Joanna Krupa zdradziła, że urodzi córeczkę! Dziewczynka ma przyjść na świat już w listopadzie. Czy przyszli rodzice zdecydowali, jakie imię otrzyma ich pociecha? Joanna Krupa zdradziła, jakie imię wybrała dla dziewczynki!

Joanna Krupa zdradziła, jakie imię wybrała dla córki

Joanna Krupa w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" opowiadała o tym, jak się czuje w zaawansowanej ciąży. Modelka nie ukrywa, że ostatnio nie czuła się najlepiej. Zrezygnowała już z treningów?

Już mam coraz mniej energii. Dziś miałam siłę, to poszłam jedynie na spacer. Teraz ćwiczę maksymalnie dwa razy w tygodniu - zdradziła Joanna Krupa. 

Przyszła mama zdradziła przy okazji, że wybrała już imię dla swojej córeczki! Niestety, wybór modelki nie do końca przypadł do gustu jej mężowi.

Ja bym już wybrała, ale mąż do końca nie jest jeszcze przekonany. Mi się strasznie podoba Sophia Grace, bo mi przypomina takie kobiety jak Sophia Loren, ale on mówi, że do końca mu się nie podoba - zdradziła Joanna Krupa. - Ja tutaj 9 miesięcy się męczę nie on, to chyba da mi wybrać!

Myślicie, że mąż Joanny Krupy zgodzi się, żeby to właśnie modelka wybrała imię dla córki? Naszym zdaniem, Sophia Grace brzmi pięknie! Zgadzacie się?

Zobacz także: Joanna Krupa zdradziła, ile przytyła w ciąży! Trudno w to uwierzyć

Joanna Krupa zdradziła, jakie imię wybrała dla córki.

Joanna Krupa w 25 tygodniu ciąży
Instagram

Poród pierwszego dziecka modelki jest zaplanowany na początek listopada.

Jesienna ramówka TVN: Joanna Krupa
ONS.pl

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04