Joanna Krupa w jasnej sukience

Joanna Krupa robi manicure córce? "Jaki kolor wybierzesz? Różowy?"

Joanna Krupa w jasnej sukience

Joanna Krupa pokazała na Instagramie jak dba opaznokcie córeczki. Choć modelka ma pomoc przy opiece nad Ashą-Leigh, to zdecydowała sama zadbać o jej malutkie rączki. Przy okazji pokazała najnowsze fotki niemowlęcia. Dziewczynka ma 6 dni! Zobaczcie, jak Joanna zajmuje się swoją córką. Czy naprawdę pomalowała jej paznokcie na różowo? 

Wykorzystaj kod Allegro i zamów nowy lakier do manicure. Jaki kolor wybierzesz tym razem, może modny pudrowy róż?

Joanna Krupa robi manicure dziecku? 

Od kilku dni Joanna Krupa spełnia się w roli matki. Gwiazda TVN-u urodziła dziewczynkę, która nie otrzymała polskich imion. Joanna i jej mąż, Douglas zdecydowali się nazwać córkę Asha-Leigh. Niemowlę przyszło na świat w szpitalu w Los Angeles! Tu swoje pociechy rodziły także: Beyonce, Kim Kardashian czy Victoria Beckham. Poród w luksusowej klinice mógł kosztować nawet 80 tysięcy złotych! Młode mamy miały na miejscu wszystko. Począwszy od smacznych posiłków, jacuzzi a także możliwości skorzystania z fryzjera czy kosmetyczki.

Joanna Krupa zadbała o siebie podczas porodu. Miała starannie zrobiony manicure, który oburzył część internautów. W sieci padło pytanie - "Czy manicure hybrydowy podczas porodu jest bezpieczny?". Definicję wyjaśniła Mama Ginekolog na swoim blogu.

Z paznokciami u rąk to jest jeden mały problem – tym problemem jest urządzenie o nazwie pulsoksymetr – jest to taka jakby nakładka na palec, która informuje lekarzy o Waszym pulsie oraz o utleniowaniu krwi tętniczej. Pulsoksymetr działa poprzez ocenę "koloru" krwi przez płytkę paznokcia. Jeżeli macie pomalowane paznokcie – czy to zwykłym lakierem czy hybrydą – to pulsoksymetr może albo w ogóle nie działać, albo może dawać zafałszowane wyniki. (Sprawdzałam ostatnio przez lakier hybrydowy – w ogóle nie było odczytu) - napisała.

Zobacz także: Joanna Krupa z córką już w domu! Pokazała kolejne zdjęcia ze śliczną Ashą!

Dodała, że ostatecznie pulsoksymetr można założyć na płatek ucha. Ale od 37. tygodnia ciąży panie powinny mieć bezbarwne paznokcie. Podobno nie jest to konieczne, ale rozsądne. 

Joanna Krupa nie odniosła się do zarzutów o manicure hybrydowy, ale pokazała na swoim Instagramie jak dba o paznokcie córeczki! Gwiazda TVN-u sama spiłowała paznokcie Ashy-Leigh do odpowiedniej długości. Tak, aby dziewczynka nie podrapała się.

Jaki chcesz kolor? Różowy? - zapytała żartobliwie Asia. 

Joanna opublikowała nagranie z córeczką na swoim Instastories. Uspokajamy, świeżo upieczona mama nie pomalowała dziecku paznokci! To już kolejny raz, kiedy gwiazda publikuje wizerunek dziewczynki w sieci. Joanna Krupa, tak jak m.in. Natalia Siwiec, Izabela Janachowska czy Edyta Pazura, ochoczo pokazuje dziecko na Instagramie. Zobaczcie, jak wygląda malutka Asha! 

Joanna dba o córki paznokcie. 

Asha, Joanna Krupa robi manicure dziecku
Instagram

Dziewczynka ma już 6 dni. 

Asha, Joanna Krupa robi manicure dziecku
Instagram

Niedawno dziewczyny wróciły do domu!

Joanna Krupa już w domu
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48