Joanna Krupa nago na okładce WPROST

Joanna Krupa pokazała jak wygląda jej ciało po czterech miesiącach od porodu! 

Joanna Krupa nago na okładce WPROST

Joanna Krupa została mamą na początku listopada 2019 roku. Od tamtej pory całym światem modelki jest córeczka Asha-Leigh, która zdążyła już skraść serca internautów. Kilka tygodni temu modelka przyznała, że nie jest jej łatwo wrócić do formy sprzed ciąży. Teraz gwiazda postanowiła pokazać jak wygląda jej ciało 4 miesiące po porodzie.

Zobacz także: Fryzura córeczki Joanny Krupy rozczuliła internautów! Mała Asha-Leigh to sama słodycz

Joanna Krupa pokazała swoje ciało po czterech miesiącach od porodu

Joanna Krupa należy do grona gwiazd, które chętnie dzielą się swoją prywatnością w mediach społecznościowych. Modelka często zamieszcza zdjęcia i nagrania ze swoją córeczką, Ashą-Leigh, która już zyskała grono sympatyków. Dziewczynka jest niezwykle urocza i pod każdą fotografią z maluszkiem pojawia się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów! 

Kilka tygodni temu Joanna Krupa przyznała, że jest jej trudno wrócić do formy sprzed ciąży. Modelka chciałaby zrzucić jeszcze kilka kilogramów, by móc cieszyć się dawną sylwetką. Teraz w mediach społecznościowych gwiazda zdecydowała się opublikować nagranie, na którym możemy zobaczyć jak wygląda jej ciało po 4 miesiącach od porodu. 

4 miesiące po ciąży i wreszcie mam wrażenie, że na końcu tunelu jest światełko i w końcu odzyskam moje ciało sprzed ciąży - napisała Joanna Krupa. 

Okazało się, że oprócz zdrowej diety i aktywności fizycznej, modelka zażywa masaży, które bardzo pomagają jej w powrocie do dawnej sylwetki. My jednak uważamy, że Joanna zawsze wygląda przepięknie i wręcz ciężko uwierzyć, że cztery miesiące temu gwiazda urodziła! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good morning! 4 months post pregnancy and I m finally feeling like there is light at the end of the tunnel and will eventually get my pre pregnancy body back. I will admit It’s been 5 weeks of some major struggles to get rid of my pregnancy pooch and now thanks to 5 weeks of intense workouts @orangetheory @tracyandersonmethod and lympathic drainage massages by @avilabraziliancontour and @flavialanini it’s looking possible and I m back in my Pre pregnancy bikini. I will be honest and say exercise and eating right is a major key but I can’t believe the huge difference I am seeing from just 2 Brazillian lympathic massage sessions this week . It’s been a true blessing ! This is not an AD but a post to help motivate other mothers out there that are struggling that sometimes we just need extra help to get our bodies to a healthy state and feeling good about ourselves after carrying a baby for 9 months. I will post before and after photos soon and it is shocking! #nofilter

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa jest dumną mamą uroczej Ashy-Leigh! Dziewczynka jest prawdziwym oczkiem w głowie modelki!

Joanna Krupa z córką
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36