Krupa ma gwiazdorskie zachcianki
ONS

Spa, kryty basen, najdroższy hotel - Oto wymagania... Krupy

Krupa ma gwiazdorskie zachcianki
ONS

Największą gwiazdą "Top Model" jest oczywiście Joanna Krupa. Pozycja modelki w światowym show-biznesie cały czas rośnie, więc producenci musieli nie lada natrudzić się, aby gwiazda zechciała wziąć udział w show. W końcu program bez Dżoany stracił by swój urok.

Jak dowiedział się "Super Express", Krupa biorąc udział w trzeciej odsłonie show o modelkach podpisała najbardziej gwiazdorski kontrakt w historii polskich programów rozrywkowych. Szacuje się, że gaża gwiazdy wynosi pół miliona złotych. Gdyby tego było mało przewodnicząca jury "Top Model", podczas pobytu w Polsce mieszka w prawdziwych luksusach, a o jej zdrowie i samopoczucie dba sztab specjalistów.

- Joanna na co dzień mieszka w Los Angeles. Kiedy jest w Polsce, chce spać w najlepszych miejscach. Zawsze ma wynajęty apartament małżeński w hotelu Hayatt, gdzie do dyspozycji ma centrum fitness, spa, centrum odnowy biologicznej, masaż, wannę z hydromasażem, łaźnię, kryty basen. Dlaczego apartament z łożem małżeńskim? Na wypadek gdyby jej ukochany Romain przyleciał. Do tego Krupa ma swojego kierowcę, asystenta, który dba o jej komfort, ma osobistą makijażystkę, stylistkę i specjalnie dobrane menu - zdradziła dziennikowi osoba z produkcji.


W kontrakcie Krupy znalazły się również miejsce na specjalną listę życzeń. W jednym z punktów zapisano wszelkie ustalenia dotyczące snu. Gwiazda zastrzegła sobie, że chce spać minimum osiem godzin dziennie.

Na razie w Ameryce Joanna Krupa nie może jeszcze liczyć na tak dogodne warunki pracy. Dlatego przyjeżdżając do Polski może  gwiazdorzyć i czuć jak diwa. Kto wie, może niedługo kariera modelki tak się rozwinie, że polskie telewizje nie będzie już na nią stać. A może powinna wziąć przykład od nowej przyjaciółki, Dody?

Przypomnijmy: Jakie zachcianki ma Doda?

Krupa na pokazie Przybylskiego

Gwiazda świata mody Waris Dirie w "Top Model 3":

Więcej na temat Joanna Krupa Gwiazdy
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22