ONS

Joanna Krupa nago! Wszystko, by pomóc zwierzętom

ONS

Joanna Krupa doskonale znana jest ze swojej miłości i empatii wobec zwierząt. Modelka wielokrotnie wypowiadała się na ten temat, podkreślając, jak to dla niej ważne. Gwiazda modelingu po już po raz czwarty zdecydowała się wesprzeć inicjatywę organizacji PETA, walczącej o prawa zwierząt. Joanna dała się namówić na nietypową sesję zdjęciową, w której wystąpiła nago. Jej ciało zdobi jedynie bodypainting! Zobacz też: Joanna Krupa w topie z bardzo głębokim dekoltem. Hot? [FOTO]

Modelka zamieściła na swoim profilu na Facebooku zdjęcia z planu sesji zdjęciowej. Widzimy na nich Joasię "ubraną" jedynie w nietypowy malunek. Ciało modelki pomalowano białą i czarną farbą. Trzeba przyznać, że zdjecia Krupy robią wrażenie! Zostały wykonane przez fotografa Roberta Sebree, z którym modelka miała okazję już współpracować podczas pierwszej sesji dla PETA.

 

Nikt nie jest doskonały. Ja także jestem daleka od niego, ale możemy się nawzajem edukować, jak być lepszymi ludźmi i uniknąć bólu wszelkich żywych stworzeń, będąc otwarci i mili - napisała Joasia na swoim profilu na Facebooku.


Myślicie, że taką akcją Joanna pomoże zwierzętom?


Zobacz na Polki.pl: Joanna Krupa otworzyła własny biznes w Warszawie

 

 

  

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51