Joanna Krupa w sukience w panterkę

Joanna Krupa obchodzi dziś 40. urodziny! Celebrytka z pewnością będzie je świętowała w gronie najbliższych i przyjaciół. A my, z tej szczególnej okazji przygotowaliśmy galerię, w której wspominamy początki kariery Asi. Jak wyglądała w wieku kilku lat? Czy od zawsze chciała być modelką?

Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się, jak długą drogę musiała przejść Joanna Krupa, aby znaleźć się w tym miejscu, w którym jest obecnie! 

1/8
Joanna Krupa w dzieciństwie
Instagram

Joanna Krupa na starych zdjęciach

Joanna Krupa przyszła na świat 23 kwietnia 1979 roku w Warszawie. Gdy miała 5 lat, wyjechała wraz ze swoją mamą do Chicago. Niedługo później jej rodzina przeniosła się do Los Angeles.

Joanna Krupa od dziecka miała artystyczną duszę. Jako mała dziewczynka trenowała taniec klasyczny. Później pochłonął ją świat modelingu. Gdy miała 13 lat, jej mama postanowiła zapisać ją do szkoły modelek. Joanna Krupa błyskawicznie została zauważona...

2/8
Joanna Krupa w kampanii marki Skechers
Instagram

Niezwykła uroda Joanny Krupy niemal od razu została zauważona. Mimo wszystko modelka w niektórych wywiadach wspominała, że musiała zmierzyć się również z krytycznymi opiniami na temat swojej sylwetki oraz wzrostu. Mimo wszystko piękna Polka nie poddała się i szła do przodu spełniać swoje marzenia. Dzięki jej determinacji upomniały się o nią największe magazyny, na czele z "Playboyem", "CKM-em" i "Maximem". Joanna Krupa wciąż jest uważana za jedną z najseksowniejszych modelek nie tylko w Polsce, ale również na świecie.

Niestety, czasem gwiazda musiała mierzyć się z ogromnym hejtem. Nie wszystkim podobały się bowiem jej zdjęcia, które robiła z myślą o niesieniu pomocy zwierzętom...

3/8
Naga Joanna Krupa na plakatach
East News

Joanna Krupa od zawsze wspiera wszelkie instytucje i akcje, które mają na celu niesienie pomocy bezbronnym zwierzętom. Modelka nie boi się wprost krytykować swoich koleżanek z show-biznesu, które noszą naturalne futra.

Niestety, czasami Joanna Krupa musiała zapłacić wysoką cenę za swoje dobre serce. Biorąc udział w rozbieranych sesjach zdjęciowych, które miały promować ochronę zwierząt, naraziła się na ostrą krytykę. Jednak nic nie jest w stanie powstrzymać jej przed niesieniem pomocy ukochanym czworonogom i innym bezbronnym istotom. 

 

4/8
Joanna Krupa w studiu "Dzień Dobry TVN"
East News

Joanna Krupa ochoczo angażuje się między innymi w akcje, które promują adopcję psów ze schronisk. Sama dorobiła się pokaźnej gromadki czworonogów, z którymi mieszka w Los Angeles. To właśnie miłość do psów połączyła ją z jej drugim mężem... 

5/8
Joanna Krupa i jej były mąż, Romain Zago
East News

Joanna Krupa i Romain Zago

Jednak zanim Joanna Krupa poznała swojego drugiego męża, przez ponad 10 lat była w związku z Romainem Zago. Choć początkowo wydawało się, że ona i przystojny amerykański biznesmen są idealnie dobraną parą, po latach wszystko się zmieniło. Częste wyjazdy Joanny Krupy do Polski i coraz to nowe projekty sprawiły, że małżeństwo zaczęło się od siebie oddalać. Podobno para nie mogła także dojść do porozumienia w kwestii dzieci. Plotka głosi, że Romain Zago chciał już założyć rodzinę. Z kolei piękna modelka nie była jeszcze na to gotowa. Wszystko zmieniło się, gdy poznała Douglasa Nunes...

6/8
Joanna Krupa z mężem, Douglasem Nunesem
East News

Joanna Krupa i Douglas Nunes

Od niemal roku Joanna Krupa jest szczęśliwą żoną Douglasa Nunesa. Para pobrała się w malowniczym kościele pod Krakowem. Douglas Nunes nie mógł oderwać wzroku od swojej pięknej ukochanej. Joanna i jej mąż poznali się w parku w Los Angeles. Modelka wyprowadzała właśnie swoje psy, gdy natknęła się na Douglasa. Mężczyzna pomyślał, że Joasia dorabia wyprowadzając czworonogi. Nie miał bowiem pojęcia, że ta piękna dziewczyna w dresach i bez makijażu jest światowej sławy modelką. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Joanna Krupa coraz częściej mówi też o założeniu rodziny!

7/8
Joanna Krupa na planie 1. edycji "Top Model"
East News

Na razie jednak Joanna Krupa wciąż ma masę pracy! Właśnie ruszyły castingi do kolejnej edycji programu "Top Model", która przyniosła jej ogromną popularność. Polacy pokochali ją za naturalność, wrażliwość oraz szczerość. W ciągu kilku tygodni udało jej się skraść sympatię widzów! Oby tak dalej!

8/8
Joanna Krupa pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Czego życzycie jej z okazji 40. urodzin?

Więcej na temat Joanna Krupa