Jesienna ramówka TVN: Joanna Krupa
ONS.pl

Joanna Krupa już nie jest blondynką! Ciężarna gwiazda zdecydowała się na odważną metamorfozę

Jesienna ramówka TVN: Joanna Krupa
ONS.pl

Joanna Krupa już niedługo zostanie mamą. Gwiazda przygotowuje się do nowej roli, a w międzyczasie zdecydowała się na wizytę u fryzjera. Jednak tym razem nie chodzi o odświeżenie koloru czy przycięcie włosów, ale o dużą metamorfozę. Joanna Krupa nie jest już blondynką! Prowadząca „Top Model” zdecydowała się wrócić do swojego naturalnego koloru. Jak teraz wygląda? Zobaczcie...

Joanna Krupa już nie jest blondynką!

Joanna Krupa należała do grona gwiazd, które są wierne jasnemu kolorowi włosów. Gwiazda mogła pochwalić się zawsze idealnie ułożonymi blond falami. Jednak teraz, przygotowując się na największą rewolucję w swoim życiu, zdecydowała się też zmienić kolor włosów. Metamorfozy dokonała Laura Rugetti, znana stylistka największych gwiazd Hollywood. To ona zmieniła blond Joanny Krupy na naturalny, jasny brąz. Efektem tej przemiany gwiazda TVN pochwaliła się na Instastories, gdzie dziękuje swojej stylistce, mówiąc:

Dziękuję, Laura. Powróciłam do korzeni - powiedziała na Instastories Joanna Krupa z wdzięcznością do swojej fryzjerki.

Joanna Krupa nowy kolor włosów
Instagram

Trzeba przyznać, że to dosyć duża metamorfoza. Joanna Krupa wygląda doskonale, ale trudno przyzwyczaić się do jej nowej fryzury. Na opinię fanów trzeba jeszcze poczekać, ale nie trudno się domyślić, że zdania na temat nowego koloru włosów gwiazdy będą podzielone?

 

Joanna Krupa do tej pory była wierna blondowi

Joanna Krupa w jeansowej kurtce

Joanna Krupa z dużym brzuszkiem

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01