Zestresowana Joanna Krupa w amerykańskim programie

Zestresowana Krupa w amerykańskim talk-show

Zestresowana Joanna Krupa w amerykańskim programie

W ciągu ostatnich miesięcy kariera Joanny Krupy za Oceanem nabrała rozpędu. W dużej mierze modelka swój sukces zawdzięcza występowi w reality show "The Real Housewives of Miami". Udział w produkcji przyniósł jej bowiem jeszcze większą popularność niż sesje zdjęciowe dla męskich magazynów. Przypomnijmy: Wdzięki Krupy w amerykańskim "Maximie"

Krupa w Stanach traktowana jest już jak gwiazda. Dowodem tego mogą być występy w różnego rodzaju programach. Ostatnio Joanna wystąpiła w roli ekspertki w talk show "Celebuzz", w którym wypowiadała się na temat tegorocznych Oscarów.

Modelka za kulisami i w trakcie nagrania wyglądała jak zwykle świetnie, chociaż była wyraźni zestresowana przed wejściem na antenę. Ubrana w pastelową sukienkę podkreślającą zgrabne nogi, oczarowała prowadzącego program, który nie mógł się skupić na zadawaniu pytań. Natomiast jej komunikatywna i bezpośrednia osobowość sprawiły, że to właśnie ona była w centrum uwagi i przyćmiła pozostałych rozmówców.

W tym roku kariera Joanny Krupy być może wskoczy na kolejny poziom i wtedy stanie się naszą najjaśniejszą gwiazdą w Hollywood? Trzymamy za to mocno kciuki.

Tak Joanna Krupa wypadła podczas nagrania i za kulisami programu "Celebuzz":
 

Joanna Krupa w objęciach przyszłego męża, Romaina Zago:

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00