Joanna Krupa o swojej przeszłości
ONS

Krupa broni się w tabloidzie: Nie byłam prostytutką!

Joanna Krupa o swojej przeszłości
ONS

Joanna Krupa ostatnio często gościła w Polsce z uwagi na nagrania do czwartej edycji Top Model. Pobyt w Warszawie sprawił, że o modelce znów zaczęły rozpisywać się lokalne media, choć nie zawsze były to pozytywne publikacje. Gwiazda postanowiła nawet niektóre z nich głośno skomentować. Przypomnijmy: Krupa jest zadłużona? Przyznaje szczerze: "Oddałam dom bankowi"

Sporą rozpoznawalność za Oceanem zapewniło Krupie reality-show "The Real Housewives of Miami", w którym m.in. pokazano jej huczny ślub. Niestety, Joanna nie ma zbyt wielu dobrych wspomnień związanych z pozostałymi uczestniczkami show. Jak wyznała w rozmowie z "Gwiazdami", koleżanki rozpowiadały o niej krzywdzące plotki i żadną z nich tak naprawdę się nie przyjaźniła. Jedna z nich twierdziła nawet, że Krupa była w przeszłości... prostytutką.
 

Kobiety, które ze mną występowały, nie były moimi przyjaciółkami. Rozsiewały o mnie plotki. Wiem, że dzwoniły do Polski. Jedna z nich obgadywała mnie w prasie, że w przeszłości byłam nie wiadomo kim, że rozbiłam rodzinę, że niby kiedyś byłam prostytutką... Okropne rzeczy - skarży się w tygodniku.


Według niej, tego typu sytuacje wynikały z zazdrości, bo to ona była w tym programie prawdziwą gwiazdą.


To były kobiety z innej branży, nie miały kariery. Ja przyszłam do programu jako celebrity, one nie mogły tego znieść. Moje koleżanki chciały zrobić mi i Romkowi krzywdę. Ale im się nie udało. W programie poznałam tylko jedną prawdziwą przyjaciółkę, dentystkę. Wspaniały człowiek - zapewnia.


Oglądaliście kiedyś reality-show z udziałem Krupy?

Zobacz: "Joanna Krupa nie jest top modelką"

Joanna Krupa po liftingu w centrum Warszawy:

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" pomagała Big Boyowi schudnąć? Wiemy!

zobacz 00:58