Instagram

Zaczynamy nowy plebiscyt "Fleszstyle" na najlepiej ubraną gwiazdę miesiąca! Mimo że nie jest to czas premier, pokazów i imprez z udziałem gwiazd, one nie pozwalają zapomnieć, o tym, że stylowo można wyglądać w każdych okolicznościach. O tytuł najlepiej ubranej gwiazdy walczą: Joanna Koroniewska, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Cichopek, Julia Kostera  oraz Marietta Witkowska z "Love Island".

Tradycyjnie już w plebiscycie zwycięża gwiazda, której uda się zdobyć najwięcej głosów. Wy decydujecie, kto wygrywa i zaprezentuje stylizację w kolejnym numerze magazynu „Flesz”. 

Koniecznie zagłosujcie w naszym plebiscycie i wybierzcie najlepiej ubraną gwiazdę miesiąca! (głosowanie potrwa do 31 maja do 23:59).

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska, Klaudia El Dursi czy Kasia Szklarczyk? Wybieramy najlepiej ubraną gwiazdę "Fleszstyle" miesiąca!

Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska
Instagram

Joanna Koroniewska w sezonie wiosenno-letnim stawia na sukienki. Doskonale wygląda w każdej stylizacji, ale jej ostatni look z długą sukienką w zielone liście skradł nasze serce. W połączeniu z białymi sneakersami wygląda doskonale. Idealny zestaw na co dzień! A wy jak uważacie?

Julia Kostera
JUlia Kostera
Instagram

Julia Kostera niedawno debiutowała w naszym plebiscycie i jej stylizacja zwróciła Waszą uwagę. Tym razem młoda gwiazda, która podbiła media społecznościowe zachwyciła zestawem z kombinezonem w roli głównej. Kombinezony już od dawna stały się doskonałą alternatywą dla sukienek, a młode gwiazdy coraz chętniej je noszą nie tylko na co dzień, ale też na ważne okazje. Czy ta stylizacja wygra w naszym plebiscycie? Decydujcie!

Weronika Sowa
Weronika Sowa Wersow
Instagram

Weronika Sowa to gwiazda Internetu, która na swoim instagramowym koncie zgromadziła już  ponad 1,6 miliona obserwatorów. Youtuberka w ostatnim czasie zdecydowała się na metamorfozę i przefarbowała swoje różowe włosy na blond, a jej stylizacje maksymalnie podkreślają doskonałą figurę. Wieczorowy look z czarną sukienką zasługuje na szczególną uwagę. Zgadzacie się z nami?

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
Instagram

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Zawsze wygląda stylowo i w mistrzowski sposób potrafi wykorzystywać aktualne trendy, tworząc modne zestawy. Tym razem aktorka pochwaliła się stylizacją, którą wybrała na obiad z mężem. Elegancko i z klasą! 

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek
Instagram

Katarzyna Cichopek znana jest z miłości do sukienek z falbankami. Gwiazda "M jak miłość" już nie raz udowodniła, że potrafi w ubraniach z sieciówki wyglądać doskonale. Ta sukienka kosztuje jedynie 39 zł i dostępna jest w sklepach marki Sinsay! Decydujcie czy ten look zasługuje na wygraną w naszym plebiscycie?

Marietta Witkowska
Marietta Witkowska Love Island
Instagram

W plebiscycie na najlepiej ubraną gwiazdę "Fleszstyle" miesiąca znalazła się również Marietta Witkowska. Uczestniczka programu "Hotel Paradise" często publikuje w mediach społecznościowych swoje kobiece stylizacje. Czarna sukienka mini, odsłaniająca ramiona to idealna propozycja na wieczorne wyjście, a dodatkowo jest super modna. Ten look powinien wygrać w tym miesiącu?

Wyniki plebiscytu:
Joanna Koroniewska...
Julia Kostera...
Weronika Sowa...
Małgorzata Kożuchowska...
Katarzyna Cichopek...
Marietta Witkowska...