Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor założyli bloga
East News

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor będą razem pracować

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor założyli bloga
East News

Maciej Dowbor słynie z zamiłowania do sportu i zdrowego stylu życia. Trenuje triathlon, prowadzi sportowego bloga totalneporuszenie.pl. Okazuje się, że swoją pasją zaraził również Joannę Koroniewską. Aktorka, którą widzowie pokochali za rolę Małgosi w "M jak miłość" zaczęła ćwiczyć i dbać o dietę. Para do tej pory pochłonięta byla pracą w telewizji czy prowadzeniem imprez - na czym zresztą nieźle zarabiała. Zobacz też: Koroniewska i Dowbor zarabiają grube miliony. Wartość pary wycenił ekspert


Teraz jednak Maciej Dowbor i Joanna Koroniewskarazem będą prowadzić bloga o sporcie i zdrowym stylu życia. Prezenter Polsatu w rozmowie z Super Expressem zdradził jak powstał i co w nim znajdziemy.

- Pisanie zawsze sprawiało nam frajdę, a ponieważ coraz więcej osób pyta nas o to, jak łączymy obowiązki rodzinne, zawodowe i hobby, stąd zrodził się pomysł bloga i zaproponowałem jego współtworzenie Joasi - powiedział Maciej Dowbor. Moje podejście jest bardziej wyczynowe, a Asia traktuje sport bardziej rekreacyjnie. Znajdzie się miejsce na wszelkie tematy okołosportowe, widziane z naszej subiektywnej perspektywy. Nie sposób pisać o sporcie w życiu ludzi dorosłych, nie włączając w to rodziny.


Myślicie, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor odniosą sukces w roli blogerów? My trzymamy kciuki i będziemy zaglądać na ich wspólną stronę :)

Zobacz na Polki.pl: Zdjęcia ze ślubu Koroniewskiej i DowboraPrzeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54