Joanna Koroniewska opowiedziała o chorobie
ONS

Koroniewska nadal zmaga się z chorobą. Niedawno odebrała nowe wyniki badań

Joanna Koroniewska opowiedziała o chorobie
ONS

Joanna Koroniewska najlepszy okres swojej kariery ma już za sobą. Gwiazda TVP grała główną rolę w najpopularniejszym polskim serialu, prowadziła programy rozrywkowe i zdobiła okładki kolorowych magazynów. Teraz skupia się głównie na kampaniach reklamowych oraz epizodycznych występach w teatrze. Tuż przed wakacjami gwiazda zdecydowała się po raz pierwszy opowiedzieć o chorobie z którą się zmaga. Przypomnijmy: Koroniewska ma dość plotek o dietach cud: Mam za sobą poważną operację 

Choroba była dla aktorki niezwykle uciążliwa i wiązała się z nieprzyjemnymi objawami - kołataniem serca, rozdrażnieniem, zmęczeniem czy też drżeniem rąk. Wszystko wskazuje jednak na to, że jej problemy wreszcie się skończyły. Nadzieję pozwalają mieć dobre wyniki badań, którym ostatnio poddała się Koroniewska.
 

Joasia zrobiła niedawno badania poziomu hormonów i okazało się, że jest on zupełnie wyrównany. Wygląda na to, że operacja, której poddała się dwa lata temu, przyniosła efekty. Nie musi już brać leków - zdradza znajoma gwiazdy w "Na żywo".
 

Aktorka po tak radosnych nowinach ostro zabrała się do pracy i coraz częściej pojawia się na castingach, licząc że wkrótce wróci na szklany ekran. Cieszymy się, że wszystko tak się skończyło.

Zobacz: Koroniewska wspomina rozstanie z Dowborem. Pierwszy raz tak szczerze 

 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w nowej kampanii:

Więcej na temat Joanna Koroniewska
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39