Joanna Koroniewska została nową twarzą lodów Koral
ONS

Joanna Koroniewska odchodząc z "M jak miłość" postawiła swoją karierę na jedną kartę. Po zakończeniu przygody z najpopularniejszym polskim tasiemcem, aktorka została obsypana wieloma nowymi propozycjami. Media spekulowały, że gwiazda ma zagrać, w którymś z nowych seriali TVN'u lub dołączyć do obsady polsatowskich "Przyjaciółek". Jednak żadne z tych doniesień nie potwierdziło się.

Jednak Koroniewska nie może narzekać na brak pracy. Jak dowiedziało się "Party" aktorka podpisała właśnie kontrakt reklamowy z firmą Koral produkującą lody. Przypomnijmy, że wcześniej twarzami marki były największe polskie gwiazdy: Doda, Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, a także Joanna Krupa, czy popularna w naszej części Europy wiecznie młoda Helena Vondrackova.

Tajemnice finansowe kontraktu oczywiście objęte są tajemnicą. Wiadomo, że jej poprzedniczki za udział w spotach otrzymały około 250 tysięcy złotych. Aktorka może liczyć więc na przybliżoną gażę. Na początku grudnia gwiazda nagrywała już pierwsze reklamówki. Ogólnopolska kampania lodów Koral z udziałem Koroniewskiej ruszy wiosną.

Magazyn "Party" donosi również, że końcówka roku dla Koroniewskiej bardzo pracowita. Oprócz występu w reklamie gwiazda zajęła się dubbingiem i dołączyła do obsady serialu "Szpiedzy w Warszawie" - polsko-brytyjskiej koprodukcji z udziałem angielskich aktorów. Joanna użyczy swojego głosu jednej z głównych bohaterek.

Jak widać Koroniewska podjęła słuszną decyzję odchodząc z serialu, który stworzył z niej mega gwiazdę. Dzięki temu popularność aktorki jeszcze bardziej wzrosła, i dzięki temu nie ma co liczyć na chwilę przerwy w karierze.

Przypominamy reklamę lodów Koral z udziałem Dody:

Więcej na temat Joanna Koroniewska reklama