Party Stories
Joanna Jabłczyńska wydała oświadczenie ws. podróży do Tunezji
ons
Newsy

Jabłczyńska reklamowała wyjazdy do Tunezji. Co mówi teraz? Aktorka wydała oświadczenie!

Aktorka twierdzi, że nie dostała za to pieniędzy!

Joanna Jabłczyńska została skrytykowana za muzyczną niespodziankę na ślubie Joanny Krupy. Co sama o niej mówi?

Joanna Jabłczyńska reklamuje wyjazdy do Tunezji!


Joanna Jabłczyńska kilka miesięcy temu zdecydowała się na udział w kampanii promującej wakacje w Tunezji. Aktorka pozowała z kartką "Tunezja - jadę tam". Teraz ta reklama wzbudza ogromną sensację z powodu niedawnych zamachów terrorystycznych w jednym z kurortów podczas, których zginęło 39 osób. 


Ze względu na duże zamieszanie wokół Jabłczyńskiej i kucharza, Roberta Makłowicza, który też brał udział w tym przedsięwzięciu, gwiazda postanowiła wydać oświadczenie. Tłumaczy w nim, że w kampanii nie wzięła udziału w celach zarobkowych, a jedynie z sympatii do tego kraju i mieszkańców. Aktorka zapewnia, że zapewniano ją, że ryzyko wystąpień zamachów terrorystycznych jest dużo mniejsze niż kiedyś, co wpłynęło na jej decyzję. 

Przeczytajcie całość, którą aktorka zamieściła na swoim profilu na Facebooku!

Zobacz na Polki.pl: Joanna Jabłczyńska ścięła włosy! "Jak Sinead O'Connor"?

 

 

 

 

 

 

Oświadczenie Joanny Jabłczyńskiej

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nowy kontrakt Joanny Jabłczyńskiej
ONS
Newsy
Joanna Jabłczyńska zgranęła fortunę za nowy kontrakt reklamowy
To dlatego odrzuca role?

Reklamy są jednym z najważniejszych źródeł dochodów dla wielu aktorów. Przekonała się o tym nieraz Joanna Jabłczyńska , która ma na swoim koncie wiele kampanii. Niektóre były charytatywne. M.in. ostatnia promująca wycieczki do Tunezji. Zobacz: Jabłczyńska reklamowała wyjazdy do Tunezji. Co mówi teraz? Aktorka wydała oświadczenie! Teraz aktorka dostała lukratywny kontrakt. Jak informuje "Fakt" gwiazda "Na wspólnej" otrzymała aż 220 tysięcy złotych za wzięcie udział w kampanii reklamowej płynu do higieny intymnej! Spoty i plakaty z Joanną już w sieci. Jabłczyńska, która jest prawniczką niedawno informowała, że odrzuca role aktorskie ze względu na brak czasu i dużo pracy pracę w kancelarii: Odrzucam propozycje, które przychodzą, bo mam dużo pracy w kancelarii i nie ma czasu na sen, a organizm musi się regenerować, a ja narzucam mu za duże tempo. Teraz zatrudniamy pracowników, więc trochę sceduję obowiązków i wtedy może będzie czas, żeby przyjmować te propozycje – mówi Joanna Jabłczyńska w rozmowie z Newseria.pl Reklama, a film to jednak co innego. Zobacz: Joanna Jabłczyńska ma chłopaka? Wiemy, kim jest tajemniczy Piotr    

ONS
Newsy
Jabłczyńska promuje wyjazdy do Tunezji. Dostało jej się za to od Łepkowkskiej
Wzięła pieniądze za udział w tej kampanii?

Joanna Jabłczyńska wzięła udział w kampanii promującej wyjazdy wakacyjne do Tunezji. Po niedawnym zamachu terrorystycznym, który miał miejsce w tym kraju, wielu Polaków zdecydowało się wybrać inny kraj na miejsce spędzenia swojego urlopu. Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych już ponad roku temu zamieściło na swojej stronie ostrzeżenie przez wyjazdami do tego kraju. Zobacz też: Jabłczyńska otworzyła się w programie Jagielskiego: Nie mam kontaktów z tatą A ponieważ Tunezja to kraj biedny, którego sporym źródłem dochodu jest właśnie turystyka, powstała kampania, przekonująca, że w Tunezji jest bezpiecznie i nadal warto tam jechać. Jabłczyńska podpisała się pod tym własnym nazwiskiem. Nie zostało to dobrze ocenione przez scenarzystkę Ilonę Łepkowską, która w swoim felietonie dla "Tele Tygodnia" napisała, że aktorce "pieniądze nie śmierdzą". Sprawa urosła do tak dużej rangi, że głos zabrał w niej sam Ahmed Meddeb, dyrektor Tunezyjskiego Urzędu ds. Turystyki w Warszawie, który powiedział, że kampania ma charakter międzynarodowy, a gwiazdy biorą w niej udział nieodpłatnie. Obok Jabłczyńskiej, w polskiej wersji kampanii możemy zobaczyć również Roberta Makłowicza. Przekonuje Was to do wyjazdu do Tunezji? Zobacz na Polki.pl: Tunezja dla aktywnych - dokąd warto się wybrać?        

Joanna Jabłczyńska na gali "Polacy z Werwą"
ONS
Newsy
Piękna Jabłczyńska na dużej gali. Dawno nie wyglądała tak dobrze
Kto jej pomógł?

Joanna Jabłczyńska słynie z prowadzenia bardzo aktywnego trybu życia i wspierania przy tym najbardziej potrzebujących. Pomimo, że na co dzień towarzyszy jej strój sportowy to wczoraj na gali "Polacy z Werwą" zachwyciła piękną kreacją. Zobacz: Lewandowska ma nową koleżankę w show - biznesie. Połączył je sport Gwiazda wybrała kreację Violi Piekut . Jabłczyńska jest wierna projektantce już od dłuższego czasu, o czym świadczyć może udział w sesji zdjęciowej do kampanii promującej kolekcję sukien ślubnych i wielokrotnie wybierane przez nią kreacje. Tym razem Joanna również postawiła na szmaragdową suknię od znanej projektantki. Aktorka prezentowała się przepięknie w dopasowanej koronkowej sukni z imponująco głębokim dekoltem. Kolor stroju doskonale współgrał z kolorem oczy Joasi, a fale na włosach autorstwa Kajetana Góry i mocny makijaż sprawiły, że wyglądała jak gwiazda z lat 50. Aktorka dodała również wpis na swoim profilu na Facebook'u: Dziękuje niezawodnej Viola.Piekut, Ani Uzynskiej i Ani Ampulskiej. Każda Kobieta powinna choć raz mieć taki wieczór, gdy czuje sie tak wyjątkowo jak ja dzis dzięki Wam. Dziekuje! Jak wam podoba się Joanna w takiej stylizacji? Zobacz: Plejada gwiazd podczas biegu w sukniach ślubnych   Tak Joasia pozowała w sesji zdjęciowej do kampanii sukien ślubnych Violi Piekut:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner