Horodyńska oceniła styl Mannei
ONS

Horodyńska nie jest fanką stylu Mannei: Piękna, zgrabna, ale...

Horodyńska oceniła styl Mannei
ONS

Sara Mannei wywołuje w polskim show-biznesie ogromne emocje. Egzotyczna piękność zaistniała dzięki blogowi modowemu, który prowadzi z siostrami i możemy podziwiać na nim modę z najwyższej półki - niektóre stylizacje można śmiało wycenić na kilkadziesiąt tysięcy złotych każdą. Teraz Sara poprowadzi program "Shopping Queen", ale okazuje się, że swoich sił w show-biznesie próbowała już wcześniej. Przypomnijmy: Zaskakująca przeszłość Mannei. U progu kariery była już kilka lat temu

W show Polsat Cafe Mannei nie będzie jedyną gwiazdą, w jury zasiądzie bowiem kilka innych znanych nazwisk. Wśród nich oczywiście Joanna Horodyńska, która swoim surowym okiem spojrzy na modowe zmagania uczestniczek. A jak Joanna ocenia styl swojej nowej koleżanki? W rozmowie z AfterParty.pl stylistka przyznaje, że choć Sara prezentuje się zjawiskowo, to nie jest styl, za którym prywatnie przepada. Jest jednak zdania, że Mannei będzie podobać się widzom, bo jest piękną i zgrabną kobietą, która wygląda bardzo estetycznie.
 

To jest ładne, estetyczne, przyjemne dla oka. Z tego co obserwuję, Sara stara się łączyć te droższe marki z tańszymi, więc jej obecność w tym programie jest też poniekąd uzasadniona. To też nie jest moda, którą ja lubię u siebie. Lubię rzeczy, które może są markowe, ale staram się stworzyć jakąś opowieść z tej mojej stylizacji, a tutaj jest tak po prostu. Ja nie lubię tak po prostu. Osobiście to nie jest mój styl i nie do końca mi się to podoba, ale jeśli mówimy ogólnie to jest to świetne, estetyczne, piękne. To jest piękna dziewczyna, bardzo zgrabna i na pewno będzie się podobać. Bo umówmy się, ładni ludzie ładni ubrani podobają się, a mniej ładni i dziwnie ubrani już nie - wyznaje w rozmowie z AfterParty.pl Horodyńska.


Gwiazda nie ukrywa też, że będzie surową jurorką, a jej ostre wypowiedzi wynikają z tego, że bierze udział w telewizyjnym show, które rządzi się swoimi prawami.
 

Jestem jurorem, oceniam stylizacje przygotowane przez uczestniczki tego programu i to jest coś, czym się zajmuję, to nie jest nic nowego. Mam dużo takich projektów, mam też prywatne klientki, więc traktuję to trochę jak pracę i trochę oczywiście podkręcam językowo, tak jak to u mnie bywa, żeby to było pod telewizję, bo nie może być zwyczajnie i schematycznie - tłumaczy.


Będziecie oglądać "Shopping Queen"?
 
Zobacz: Mannei ma duże ambicje w show-biznesie. Celebrytka znalazła niszę w branżySara Mannei na planie programu "Shopping Queen":

Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12