Joanna Horodyńska oceniła styl Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS

Horodyńska ma uwagi nawet do stylu Kożuchowskiej. Co nie podoba się stylistce?

Joanna Horodyńska oceniła styl Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS

Czujne oko Joanny Horodyńskiej wyłapie każdą, nawet najmniejszą modową wpadkę na salonach, którą potem bezlitośnie wytyka w magazynie "Party" lub swoim programie "Gwiazdy na dywaniku". Stylistka rzadko przebiera w słowach, a jej porównania często odbijają się szerokim echem w sieci. Przypomnijmy: "Natalia wygląda jak lafirynda albo torba!"

W najnowszym, urodzinowym wydaniu "Party" Joanna pokusiła się nie tyle o ocenę stylizacji gwiazd, co postanowiła dać wybranym paniom kilka cennych rad. Wśród nich znalazła się nawet Małgorzata Kożuchowska, która w naszym kraju uchodzi za niekwestionowaną ikonę stylu. Okazuje się, że Horodyńska chciałaby zobaczyć ją w nieco bardziej eksperymentalnym wydaniu i proponuje jej metamorfozę w stylu Kory.
 

Gdyby dawali żetony za zdolność utrzymania jednej pozy przez co najmniej pięć minut, Małgorzata mogłaby uzbierać cały ich worek i wymienić na pokaźną gotówkę. Równie niezmienna jest w swoich stylizacjach. Nic tu się nigdy nie może wydarzyć. A gdyby tak rozwalić z hukiem tę perfekcję i zaryzykować awangardową historię w stylu Kory? Pantofelki zamienić na męskie buty do garnituru, lecz nietypowo na grubych, sportowych podeszwach? Dołożyć okulary przeciwsłoneczne, lenonki w wersji XL i futrzaną etolę? Małgosia potrafiłaby to unieść! - ocenia w "Party".


Myślicie, że to byłaby dobra odmiana dla Kożuchowskiej?

Zobacz: Horodyńska masakruje nową prowadzącą DDTVN. Dostało się nawet Przetakiewicz

Metamorfozy Małgorzaty Kożuchowskiej:

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04