Joanna Horodyńska o metamorfozach gwiazd
ONS

Horodyńska wybrała najlepsze metamorfozy roku polskich gwiazd

Joanna Horodyńska o metamorfozach gwiazd
ONS

Joanna Horodyńska znana jest z tego, że uwielbia krytykować gwiazdy za ich stylizacyjne wybory. Z biegiem lat pracy w branży modowej była modelka zyskała nie tylko tytuł ikony stylu, ale i pozycję modowego guru. Jej program "Gwiazdy na dywaniku" czy rubryka w magazynie "Party" cieszy się sporą popularnością wśród odbiorców.

Nam podczas ostatniej konferencji Polsat Cafe udało się podpytać stylistkę o najbardziej spektakularne modowe metamorfozy ostatnich miesięcy. Horodyńska aktualnie jest pod wrażeniem Katarzyny Dowbor:

- To jest świetna metamorfoza, która udowodniła dojrzałym kobietom, że zawsze można się za siebie wziąć i nie trzeba rezygnować z wizerunku, który miało się wcześniej. Nie trzeba wyglądać, tak jak inna dojrzała kobieta w tym samym wieku. Nie trzeba być klonem Agaty Młynarskiej. Można zachować siebie zrzucając parę kilogramów.

Modowa ekspertka pochwaliła również Tamarę Arciuch:

- Tamara Arciuch bardzo fantastyczna kobieta. Zawsze bardzo mi się podobała. Często ją krytykowałam w programie i rubryce ponieważ uważałam, że robi sobie mocną krzywdę, że jej nie zależy, nie chce, nie umie się umalować, jak się uczesać. Ktoś się za nią zabrał. Ona sama zrozumiała, że siedzenie w domu to jest bez sensu, bo jest zjawiskowa.


Zgadzacie się z opiniami Joanny Horodyńskiej?

Joanna Horodyńska bez makijażu:

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47