Horodyńska krytykuje styl Zając
ONS

Horodyńska masakruje styl Zając. Ma dla niej darmową poradę

Horodyńska krytykuje styl Zając
ONS

Joanna Horodyńska od lat stoi na straży dobrego stylu polskich celebrytek. Słynie z krytycznych opinii, które są później cytowane przez wszystkie media.  Stylistka nie potrafi przejść obojętnie obok wymyślnych stylizacji, mającymi niewiele wspólnego z poczuciem smaku czy obowiązującymi trendami. Potrafi jednak też pochwalić i to wbrew przeważającym opiniom. Przypomnijmy: Oryginalna stylizacja Zawadzkiej w ogniu krytyki. Wypowiedziała się też Horodyńska

Ostatnio wiele miejsca poświęcało się metamorfozie Anety Zając. Aktorka po zwycięstwie w "Tańcu z Gwiazdami" zatrudniła nowego stylistę i całkowicie wymieniła garderobę. Jednak nie wszystkie jej stylizacje spotkały się z uznaniem krytyków i z pewnością do tej grupy należy Horodyńska. Gwiazda w rozmowie z AfterParty.pl przyznaje, że nie jest fanką stylu Zając i boli ją patrzenie na jej ostatnie kreacje. Ma jednak dla Anety kilka cennych wskazówek.
 

Wiem, że wiele osób pisze, że ona wygląda fantastycznie, ale ona nie wygląda fantastycznie, naprawdę... To powinna być prostota, minimalizm, taka trochę surowa kobiecość z odrobiną luksusu. Nie dżinsowe szorty, nie t-shirt z nadrukiem, nie różowa sukienka ze skórą i naszyjnik, nie, nie nie - to mnie po prostu boli. Ale wierzę, że ktoś się nią zajmie, ktoś kto naprawdę będzie wiedział jak z tej dziewczyny zrobić może nie ikonę stylu, bo nie o tym mówimy, ale żeby włożyć ją w jakiś taki interesujący schemat noszenia się, bo wszystko jest możliwe. Każdy może nauczyć się stylu - patrzmy Victoria Beckham. To jest ktoś, kogo ja będę obserwować nadal, bo na razie jest tragicznie - ocenia w rozmowie z AfterParty.pl Joanna.


Zgadzacie się z Horodyńską?

Zobacz: Horodyńska oblała się wodą. Przy okazji ostro odpowiedziała Ślotale


Joanna zdradziła nam też, jak wygląda jej praca z prywatnymi klientkami i ile trzeba zapłacić za godzinę zakupów ze stylistką. Wideo poniżej:Joanna Horodyńska na wakacjach w Zurichu:

Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12