Joanna Horodyńska i Aneta Kręglicka na pokazie MMC
ons.pl

Wiele razy pisaliśmy  o wyjątkowych i bardzo drogich stylizacjach a zwłaszcza o torebkach, które przy rozmaitych okazjach prezentowała Joanna Horodyńska. Od wielkich światowych marek mogło aż zakręcić się w głowie. Joanna Horodyńska wybierała najchętniej ValentinoSaint Laurent i Chloe. Inna fahionistka, Aneta Kręglicka dotrzymywała jej kroku w tej konkurencji. Aż do niedawna!

Na ostatniej prezentacji duetu MMC gwiazdy totalnie nas zaskoczyły. Obie wystąpiły w ubraniach z kolekcji MMC i… wybrały torebki tej marki! Były to małe torebeczki na pasku z charakterystycznym srebrnym kółkiem. Nie byłyby jednak sobą, gdyby do tych stylizacji nie dołożyły jakiegoś dodatku ze światowym logo. Joanna Horodyńska zdecydowała się na szpilki Valentino, zaś Aneta Kręglicka - Jimmy Choo.

Jesteśmy ciekawi, czy za przykładem obu pań inne gwiazdy zaczną lansować polskie torebki? Myślicie, że to dobry pomysł?


Zobaczcie: Joanna Horodyńska na imprezę „Playboya” zabrała swoje ulubione dodatki! Gdzieś już je widzieliśmy...​

Joana Horodyńska w najmodniejszym kolorze jesieni... kolorze wina!
A nowa torebka duetu MMC ma bardzo efektowne srebrne kółkoIdealnie pasują do niej seksowne czarne szpilki domu mody Valentino Aneta Kręglicka jak zawsze zjawiskowa!
Wystąpiła w ubraniach z kolekcji duetu MMC... łącznie z małą srebrną torebką! Wrażenie robiły zwłaszcza jej czarne buty na wysokiej szpilce Jimmy Choo