Joanna Horodyńska ostro krytykuje stylizację Mai Sablewskiej

Horodyńska ostro o Sablewskiej: Kloszard!

Joanna Horodyńska ostro krytykuje stylizację Mai Sablewskiej

Maja Sablewska aktualnie stara się prężnie działać w branży modowej. Niedawno wydała swój poradnik pomagający odnaleźć własny styl, a już wiosną w telewizji pojawi się jej autorski program, w którym to będzie odmieniać życie kobiet za pomocą modowych metamorfoz. Jednak czy była menadżerka gwiazd powinna zajmować się stylizacjami? Sądząc po krytyce look'u Sablewskiej z futerkiem z ostatniego pokazu Łukasza Jemioła, ze strony Joanny Horodyńskiej, która w branży siedzi już kilkanaście lat i zna się na rzeczy, można powątpiewać w umiejętności celebrytki.

- Najgorsza stylizacja roku. Z pewnością znajdzie się w niejednym podsumowaniu. Maja zamknęła sie chyba na chwilę w piwnicy, a potem dołączyła do grupy kloszardów. Jest mgliście i niechlujnie - krytykuje Horodyńska. Niech nasza bohaterka nie wychodzi w tym stroju do lasu, bo ją jeszcze ktoś zbombarduje szyszkami! Wystarczyło nie zakładać futra. Spodnie Maison Martin Margiela wymagają czystości przekazu, a nie bałaganu początkującej blogerki. Prawda jest taka, że ta stylizacja nie powinna się była zdarzyć.


Plusów w stylizacji Sablewskiej próbowała doszukiwać się Ada Fijał:

- Zawsze miałam słabość do wiewiórek, więc wyciągnę pomocną łapkę. Ta stylizacja nie do końca jest dobra dla sylwetki! Ale podoba mi się góra, a i ten szeroki fason spodni też widuję w trendach coraz częściej.


Niestety musimy zgodzić się z modowymi ekspertkami magazynu "Party". Maja Sablewska w swoim ulubionym zimowym futerku nie wygląda zbyt dobrze. Osobiście wolimy ją w rockowo-londyńskim wydaniu.


Tak zmieniał się styl Mai Sablewskiej:

Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48