Horodyńska oceniła stylizacje Honey i Farnej
ONS

Horodyńska: Ta stylizacja zatrzymała moje krążenie

Horodyńska oceniła stylizacje Honey i Farnej
ONS

Tegoroczny festiwal Top Trendy zgromadził na swojej scenie plejadę polskich gwiazd muzyki. Szczególne emocje budziły występy Ewy Farnej i Honoraty Skarbek, które zostały ogłoszone krótko przed startem imprezy. Przypomnijmy: Dwie gwiazdy wieczoru na Top Trendy - Ewa Farna czy Honey?

Obie wokalistki zaprezentowały w Operze Leśnej swoje przeboje, ale równie dużo miejsca poświęcono ich stylizacjom. Honey wystąpiła w seksownym dwuczęściowym zestawie, a Farna postawiła na połączenie jeansu i skórzanych dodatków. Fani byli zachwyceni, a co na krytycy mody? W najnowszym numerze "Party" kreacje obu piosenkarek pod lupę postanowiły wziąć Joanna HorodyńskaAda Fijał. Duet nie szczędził pochwał Skarbek, ale za to mocno skrytykował Ewę:


Honorata była jedną z najlepiej ubranych gwiazd Top Trendów - na scenie i poza nią. Jej odsłona w bieli z modnymi laserowymi cięciami zatrzymała moje krążenie - zachwyca się stylizacją Honoraty Joanna Horodyńska.
 

 

Kocica z zachwianą równowagą. Kompletna katastrofa, jeśli chodzi o górę sylwetki. Ewa straciła szyję, dekolt, biust i talię (...) Kurtka i krótka rozkloszowana spódniczka nie dają żadnych szans sylwetce - robią z niej bałwanka - skrytykowały zgodnie stylizację Farnej.


A waszym zdaniem która z gwiazd lepiej prezentowała się w Sopocie - Honey czy Ewa Farna?


Zobacz też galerię zdjęć z występów Honey i Ewy Farnej podczas festiwalu Top Trendy 2013:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53