Joanna Górska zrobiła tatuaż
Instagram

"Odzyskuję siebie sprzed raka" Joanna Górska pokonała chorobę, a teraz zrobiła sobie tatuaż! Zobaczcie sami!

Joanna Górska zrobiła tatuaż
Instagram

Pod koniec 2017 roku Joanna Górska przekazała swoim fanom wstrząsającą wiadomość. Dziennikarka przyznała wówczas, że zdiagnozowano u niej chorobą nowotworową. Gwiazda Polsat News zniknęła z anteny i rozpoczęła długie leczenie. Joanna Górska przeszła chemioterapię, operację usunięcia guza, radioterapię i na szczęście, po wielu miesiącach leczenia pokonała chorobę! 

Raka się nie da zbagatelizować, to nie grypa, którą się przechodzi i zapomina. Będę pilnować badań. Boję się, że rak wróci, ten strach będzie we mnie już zawsze. Muszę trzymać rękę na pulsie. Jeśli wróci, chcę go szybko złapać- mówiła wówczas w rozmowie z magazynem "Viva!".

Teraz, ponad rok po tym, jak wygrała z nowotworem Joanna Górska postanowiła uczcić to w wyjątkowy sposób! Dziennikarka zrobiła sobie tatuaż z pewnym ważnym dla niej przesłaniem...

Joanna Górska pochwaliła się tatuażem

Dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których pochwaliła się swoim tatuażem. Pod fotkami pojawił się wzruszający wpis, w którym Joanna Górska wspomina swoją walkę z chorobą.

On silny, ja silniejsza! - to było pierwsze co pomyślałam kiedy poznałam „dziada”, kiedy się okazało, że jest trójujemny i ma 95% agresywności... a lekarze powtarzali „zła biologia”. On silny, ja silniejsza - ta myśl zostanie ze mną na zawsze ...- napisała Joanna Górska. 

Gwiazda Polsat News zdradziła, jak dziś wygląda jej życie.

Żyję, idę dalej, realizuję marzenia, kocham i jestem kochana. Powoli odzyskuję siebie sprzed raka. Jest dobrze, jest normalnie 💪 tak jak być powinno i niech będzie baaaaaaardzo długo 🍀 
Każdy dzień jest najważniejszy! 
 

Zobaczcie jaki tatuaż zrobiła sobie Joanna Górska! 

Joanna Górska pokazała tatuaż (kliknij na strzałkę, żeby zobaczyć więcej zdjęć).

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On silny, ja silniejsza! - to było pierwsze co pomyślałam kiedy poznałam „dziada”, kiedy się okazało, że jest trójujemny i ma 95% agresywności... a lekarze powtarzali „zła biologia”. On silny, ja silniejsza - ta myśl zostanie ze mną na zawsze ... i teraz już dotyczy wszystkich prozaicznych trudności (wszyscy takie mamy) jakie spotykam na swojej drodze. Żyję, idę dalej, realizuję marzenia, kocham i jestem kochana. Powoli odzyskuję siebie sprzed raka. Jest dobrze, jest normalnie 💪 tak jak być powinno i niech będzie baaaaaaardzo długo 🍀 Każdy dzień jest najważniejszy! Wsparcie (we wszystkim) i foty: @robertszulc @worldinstages 💋💋💋 Edit: Nie wierzcie w to co piszą portale... Nigdy nie oznajmiłam, że jestem zdrowa i nigdy nie powiedziałam, że wygrałam z rakiem. 📌 Diagnoza była 20.07.2017 roku. Przeszłam 16 wlewów chemii, operację oszczędzającą i 25 naświetleń radioterapii. Leczenie zakończyłam 27.04.2018 roku. Obecnie jestem w remisji.

Post udostępniony przez Joanna Górska (@joanna__gorska)

Jonna Górska na Instagramie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😃 #makingoff #instastory

Post udostępniony przez Joanna Górska (@joanna__gorska)

 

 

Więcej na temat Joanna Górska
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08