Joanna Górska walczy z nowotworem Joanna Górska walczy z nowotworem Joanna Górska walczy z rakiem Joanna Górska walczy z rakiem Joanna Górska
Joanna Górska walczy z nowotworem
Instagram
1/5
Joanna Górska walczy z nowotworem
Instagram

Joanna Górska zamieściła w sieci poruszający wpis, w którym podzieliła się wspaniałą wiadomością, że dzięki leczeniu rak zmniejszył się o połowę! Pod koniec października dziennikarka Polsatu poinformowała swoich fanów, że zniknęła z anteny ze względu na swój stan zdrowia. Joanna Górska przyznała wówczas, że walczy z nowotworem piersi. Gwiazda Polsatu rozpoczęła leczenie, ale po jakimś czasie postanowiła wrócić do pracy, która pomaga jej w tym trudnym czasie. Pomimo choroby Joanna Górska nie poddaje się i zaraża innych swoim optymizmem. W sieci zamieszcza poruszające wpisy, w których motywuje innych, aby dbali o swoje zdrowie. 

Teraz Joanna Górska zamieściła kolejny wzruszający wpis. Zobaczcie, co napisała o swoim stanie zdrowia!

Zobacz także: JAK PRAWIDŁOWO WYKONAĆ SAMOBADANIE PIERSI?

2/5
Joanna Górska walczy z nowotworem
Instagram

Joanna Górska zamieściła wpis, w którym podzieliła się z fanami informacją o swoim stanie zdrowia. Dziennikarka zaraża optymizmem i zachęca internautów, żeby pomagali swoim bliskim, którzy tak jak ona walczą z nowotworem. 

Każdy dzień jest świętem, a ten z chemią to NADŚWIĘTO! Wlewy zbliżają mnie do szczęśliwego finału. Co tam włosy, co tam rzęsy, co tam brak mięśni i dodatkowe kilogramy przez sterydy, co tam ból i nieciekawe dolegliwości! Rak jest MNIEJSZY O POŁOWĘ! Czy to nie jest cudowne? Mam wokół siebie wspaniałych ludzi 😀 dzięki nim zniosę WSZYSTKO 💪aby dziada z siebie wykopać. Wspierajcie chorych znajomych, przyjaciół i bliskich. Każdy uśmiech jest na wagę złota. Onkopacjenci potrzebują dużo ciepła 🤗 wtedy są silni, a silna głowa to podstawa. Do boju!- napisała Joanna Górska.

Wpis dziennikarki Polsatu poruszył internautów. Zobaczcie, jak zareagowali! 

3/5
Joanna Górska walczy z rakiem
Instagram

Internauci wspierają Joannę Górską. Zobaczcie, jak komentują jej ostatni wpis.

Życzę Pani nieustającej siły do walki! Wygra Pani! Proszę nie przestawać się uśmiechać! Wszyscy tu wspieramy Panią z całych sił 👍🏻💪🏻👏🏻

Jest Pani wspaniała ❤❤❤ przykład dla innych osób. Podziwiam, podziwiam, podziwiam 😍

 

Jesteś Wielka, Ty jesteś wspaniałym motorem do dalszej walki! Motywacją, bo to co mówisz niby zwykle banalna ale ma ogromną wartość dla zwykłych ludzi, takich jak ja, którzy trzymają kciuki za Ciebie😘❤- pisali fani. 

4/5
Joanna Górska walczy z rakiem
Instagram

Pani Joanno- trzymamy mocno kciuki i  życzymy dużo zdrowia!

5/5
Joanna Górska
Instagram